Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Fialová

OSOBNOST 5.9.2007 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá herečka, nádherná žena.

  • Byl jsem na její výstavě v Brně k jejímu jubileu narození i úmrtí moc hezká výstava.Skoda ze v mladém veku neodesla z Brna alespoň na par let do Prahy mohla natočit spoustu dalších filmu a stát se velkou filmovou hvězdou byla mimořádně krásná a talentovana.
  • Podlouhé době vyšel konečně velký článek o Vlastě Fialové v časopisu Sedmička redaktorum velké díky *3*
  • Legenda o lásce

    Dnes jsme si opět připoměli v TV mistrovské herectví krásné Vlasty Fialové v Krškově orientální pohádce Legenda o lásce *4*
  • DAVID

    LÍDA BAAROVÁ A VLASTA FIALOVÁ JSOU NAŠE NEJKRÁSNĚJŠÍ FILMOVÉ HVĚZDY JEN VLASTA SE MĚLA NARODIT O PÁR LET DŘÍV ABY TO TAKÉ VÍCE ZŮROČILA
    • Re: DAVID

      Souhlasím *3*
  • Její syn

    Její syn Jiří Fiala nás učí na Gymnáziu BK Angličtinu.
  • dasha86

    nevim nevim

    Mam takový pocit, že paní Fialová nehrála královnu ve Třech oříškách pro Popelku. Tu hrála německá herečka, kterou namluvila paní Květa Fialová, ale možná se mýlím.
    • Re: nevim nevim

      NEHRÁLA ALE DABOVALA JÍ VLASTA FIALOVÁ NIKOLI KVĚTA...
      • Re: Re: nevim nevim

        v žádném případě ji nedabovala Vlasta Fialová, byla to KVĚTA FIALOVÁ. na 100 procent. *13* *1*
        • Re: Re: Re: nevim nevim

          Tak si to chytrá naj´di na natu byla to Vlasta Fialová na 100 %
  • lamerienda

    skvělá a dynamická herečka

    V Legendě o lásce byla úžasná. Rozhodně měla v mládí krásy na rozdávání, taková ženská se narodí jednou za sto let.
  • Legenda o lásce

    Dnes konečně vyšlo také dvd Legenda o lásce v edici Legendy českého filmu všem doporučuji nádhera! *14*
  • Jubileum

    Dnes by se dožila Vlasta Fialová 80 Let jsem rád že čt nezapoměla na tuto velkou herečku a zařadila na čt2 inscenaci kterou jsem viděl poprvé Odchod bez řádu kde zahrála velmi přesvědčivě a také na čt1 slavnou Divou Báru kde byla krásná a už tak mladá podala skvělý a nezapomenutelný výkon děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit