Přejít na výpis diskuzí

Vlasta Matulová

OSOBNOST 26.8.2014 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mne byla vždycky Vlasta Matulová mnohem hezčí, než Lída Baarová,nebo Jana Brejchová.
  • V časopisu Retro byla Vlasta Matulová na titulní stránce,uvnitř byl o ní na několika stránkách článek s fotografiemi. Pěkné.
  • Podařilo se mi sehnat plakát V. Matulové z šedesátých let.
  • Vlasta Matulová byla nádherná! Kam se podle ní hrabou některé naše herečky!
  • Škoda že na tak krásnou herečku jako byla V. Matulová v tisku i v televizi dnes téměř zapomínají.
  • V loňském dubnovém čísle časopisu Rytmus života psali na jedné stránce o Vlastě Matulové.
  • Existuji dva divadelni zaznamy kde hraje Vlasta Matulova (alspon pokud ja vim). Jeden se jmenuje Nasi furianti a je z roku 1971 a druhy je Kocici hra z roku 1982. Vlastu Matulovou mam moc rad prestoze uz jeto dlouhych 27 let co neni mrzi nami
  • Vlasta Matulova stvarnila krasnou dvojroli sester ve filmu rezisera J.A.Holmena Modry zavoj melodrama 1941. Hrala tam hlavni roli. Jejim hereckym kotegou byl Karel Hoger. Velice hezka je tanecni scena na terase radiopalace.
    • Modrý závoj mám,pěkný film,koupil jsem si na DVD. Škoda že paní Matulová už není mezi námi. Vlastik
  • Po Vlasta Matulova zacinala svoji divadelni angazma jako jeji herecky kolega Narodni umelec Karel Hoger v Zemskem divadle v Brne. Herecky jse potkaly v Husitske trilogii Jan Zizka 1955 kde Karel Hoger ztvarnil roli knizete Vaclava a Vlasta jeho manzelku
  • V osmdesátých letech dávali v televizi v neděli odpoledne filmy pro pamětníky. Paní Matulová byla nejkrásnější herečka. Vlastik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit