zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Vojtěch Filip

15. 10. 2010 – OSOBNOSTI.cz

JUDr. Vojtěch Filip Volební kraj: Jihočeský Klub: Poslanecký klub Komunistické strany Čech a Moravy Poslanecká sněmovna (1996 - 1998), (1998 - 2002), (2002 - 2006), (2006 - 2010), ( od 29. 5. 2010) ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 76

napsat komentář

USA-Kapitalista (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jděte do H A J Z L U vy komunistický prasata.KSČM jsou ty největší brzdy co kdy ekzistovali.Táhněte do Ruska nebo do KLDR,ale ČR nechte na pokoji. USA-Kapitalista
10.11.2017
vlákno reagovat

divák (anonym)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Máte můj hlas ,to už je jisté několik let,protože jenom Vaše strana může všechny ty bývalé prasata co kdy seděli ve vládách vyhledat a potrestat za ten bordel co tu nadělali ,a rozkradli.
2.10.2017
vlákno reagovat

Bolševický dobytek (anonym)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Jak je možné,že ještě nestojí u zdi s dírou v hlavě?! *16* *16* *16* *16* *16* *16*
7.8.2017
vlákno reagovat

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Respektive neleží *1* *1* Přece nemůže takováhle strana existovat! Jenže komunistů i mezi běžnými občany je spousty, jen doufám že jejich bastardi nesdědí stejný rudý zakódovaný gen!
7.8.2017
vlákno reagovat

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Oprava: Nezdědí
7.8.2017
vlákno reagovat

Milan (anonym)

5 souhlasí, 1 nesouhlasí

Je to hajzl,stejně jako všichni komunisté.I ty telata co je volí!
22.6.2017
vlákno reagovat

divák (anonym)

2 souhlasí, 4 nesouhlasí

Teď je ten správný čas pane Filip ,aby jste se opět chopili vesla.
11.5.2017
vlákno reagovat

diváku (anonym)

2 souhlasí, 3 nesouhlasí

Tebe bych zbavil svéprávnosti!V lepším případě bych tě nechal utratit howado negramotný!
12.5.2017
vlákno reagovat

jhg (anonym)

6 souhlasí, 2 nesouhlasí

Filipe už brzy za tebou přijede dědoušek Jiskřič na bonz a budete kout zbabělou pomstu. *16* *12* *16*
14.10.2016
vlákno reagovat

Zkurvenný komoušové (anonym)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Státe,pokud si nechceš špinit ruce s komunistickými prasaty,povolej mě!Já je rozpárám a zlikviduju sám bez nároku na honorář.Zlikvidoval bych všechny,co mají s tímto morem něco společného,včetně těch,kteří stáli nebo stojí frontu do tohoto negramotného spolku!Byl bych ten nejloajálnější bez jakýchkoliv výčitků svědomí,ba naopak bych byl nejhrdější Čech.Nazval bych to demokratická vyjímka!
14.10.2016
vlákno reagovat

Komár (anonym)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Zkurvená bolševická špína!
8.3.2016
vlákno reagovat

Komár (anonym)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Jsou jako mor,který i když není u moci,tak jsou schovaní v zemi a čekají na svou opětovnou šanci jako červy!
8.3.2016
vlákno reagovat

J.DVOŘÁK (anonym)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Neodpustitelná chyba Havla byla,že po roce 1989 tuto lůzu nezrušil. Neznám důvod téchto hajzlů z KSČ,ŽE SE NEPŘESÍDLÍ DO RUSKA. Nadávat na západ to ano, ale cpát se jejich žrádlem (zcela jistě nezdravím)to jim nevadí.Tento národ vás nenávidí, tak zmizte tam kam patříte, vážený filipe jdi jim příkladem a nerozsévej zde to bolševický svinstvo.
30.3.2015
vlákno reagovat

Vladimír Král (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Vážený, donedávna můj soudruhu. Od roku 1968 jsem byl členem KSČ a dodnes jsem jinou partaj nevolil. Vidím, že to budu změnit. Od okamžiku, kdy mě v srpnu 1968 střelbou z kulometu doprovázel sovětský tank na cestě do zaměstnání, pochybuji o mírutvorné úloze Ruska.
Ukrajinci jsou zcela určitě nacionalisté. Ale jsou agresoři oni, nebo Rusové? Okupovali Ukrajinci ozbrojenou mocí cizí výsostně území, nebo tak učinili Rusové stejně jako v ČSSR v roce 1968 a před tím v Maďarsku? Putin používá shodný scénář jako Hitler v Sudetech - proč "osvobození" Sudet bylo agresí a okupace Krymu a Doněcku je spása míru?
Po zkušenostech z mládí se bojím "normalizace". Nad Kyjevem zavlaje rudá vlajka, Tataři tiše vyhynou, nacionalistické kozáky rudá armáda postřílí a zbytek buď emigruje, nebo bude držet hubu.
Lituji, ale můj tatínek by s tím nesouhlasil. A byl to bolševik mnohem dřív, než jsme se my dva narodili.
bez úcty V.K.
23.3.2015
vlákno reagovat

Zkurvenný komoušové (anonym)

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Ty zůstaneš bolševickou špínou tak chcípni a nevotravuj zmrrde!
14.10.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.