Přejít na výpis diskuzí

Vojtěch Filip

OSOBNOST 15.10.2010 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsem se tě, soudruhu chtěl zeptat, jak pokračuje váš "obrodný" proces a vyrovnávání se s minulostí! Onehdá jsem poslouchal rozhovor pana Farského se soudruhem, kolaborantem a STBákem Skálou a velmi mě soudruh Skála zaujal. Že bych však našel kapku pokory v jeho vystupování, tak to, soudruhu, ani náhodou. Když někdo odpoví, a je to místopředseda vaší strany, na otázku."....kdo zabil faráře Toufara?" slovy: "....faráře Toufara nikdo nezabil, zemřel ve vězení!" tak se asi jen těžko dá věřit, že nejen vaše strana, ale i Ty o nějakém vyrovnání jen lžete!
    • Výborně!
  • Chcíplotino komunistická,všechny komouši budou zastřeleni.A i jejich voliči budou potrestáni,prasata komunistický.
  • Vojtěch,Falmer-estébák.Možná donášel na vaše předky.Vám to nevadí?
  • Filip je Č Ů Z A která,brzo bude odstraněna z tohoto světa.SWINĚ jedna komunistická.
  • Má věčně trapnej a přiblblej úsměv.
  • Bureš se spojí se lháři,zloději a vrahy,aby zůstal u moci.Estébák s estébáky.Doufám,že tohle ho konečně ,,oddělá''!Doufám,že socani necouvnou.
  • diváku v USA komouši nejsou,je vidět,že nemáš o ničem přehled/v USA jsou Demokrati a Rebublikáni.
  • Strana Ksčm je absulutně mimo zákon,tak jako jste vy komunisti vraždili nevinný lidi,tak ted všechny komouše si podáme my Kapitalisti.Doufám,že USA na tyhle komunistický SKURWENCE vlítne a pověsí je.Vy komanči jste podělaný až za ušima a ty Filipe-doufám že budeš viset a já se budu smát.
    • Komunisty si nedovolili zrušit ani v USA.
  • Ty špíno komunistická,na každou sv ini se vaří voda a ty V.Filipe budeš na řadě.V.Filip je KO KO T.Komunisti jsou jako nacisti,možná,že i horší a musí být na stoprocent zrušeni.
  • Sprostí Vrazi,to jsou Komouši.Divím se,že ještě existujou.A ty V.Filipe jseš sprostej a zbabjelej Z M R D.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit