Přejít na výpis diskuzí

Walt Disney

OSOBNOST 3.7.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedokážu si představit dětství bez, pana Disney a jeho překrásných pohádek .To by bylo strašné! Obdivuji tohohle Pána a vařím , že tyto pohádky budou v televizích obdivovány dětmi po další generace .
  • Oppa
    tendle chlap je úžasnej ..to co on dokázal jen tak někdo nedokáže ..dokonalé příběhy a i ta fantazie ..prostě dokonalost sama ..zbožňuju ho a až do konce mýho života bude mým vzorem ..:))
  • Ahojte... vybrala som si diplomovu pracu pod nazvom disneyfikacia umenia co som si myslela, ze bude super ale... bohuzial neviem najst literaturu z ktorej by som cerpala...nevie mi prosim niekto poradit nejaku knihu ohladom jeho zivota a pod.?... ak hej, moc dakujem :)
  • Velmi skvělý muž. Na Disney se koukám pořád a vždycky budu, protože mi prostě do srdce přirostly nádherně zpívané písničky, šťastné konce a celé to veselí, co jeho krásné animované pohádky obsahovaly.
    To, že je dnes pod Disney propagována každá druhá kravina se mi ani trochu nelíbí. Opravdu bych chtěla jednou vytvořit něco, na co by byl Walt hrdý, kdyby tu byl.
  • dysney

    nevite jake pouzival barvy?
  • dysney

    chtela bych byt jako on mozna budu neXD
    uzasnej no proste
  • antidicaprio

    on

    skvělej,tomuhle říkám člověk co něco za svůj život dokázal *4*
  • Disneyland

    Prosím řekněte mi kde je disneyland prosííííííííííííííí
    • Re: Disneyland

      nekde v americe a v paříži byla sem tam je to úúúúúúúúúúúúúúúžasn ý
    • xxtinaas

      Re: Disneyland

      V Los Angeles (Kalifornie,USA) dále je v Miami (Florida, USA) - v něm byla moje babička s dědou, takže to vím *1* a pak ještě v Paříži (Francie)... to je myslím vše... možná ještě někde v Asii, ale to vážě nevím kde... *1* *1*
    • antidicaprio

      Re: Disneyland

      sorry nwm ,ale řekla bych že u hollywoodu *4*
  • berusska102

    jj

    je to génius *3*
  • ashleynka24

    ToTo je chlapík!!

    Tochto chalapíka si treba vážiť. Keby nebol Disney tak Hannah Montana, Ashley Tisdale(z hsm sharpay evans) BY NEBOLY slávny a dosť skvelé rozprávky vymyslel ja ich pozerám a som dojatá *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit