Přejít na výpis diskuzí

Yael Naim

OSOBNOST 5.4.2008 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Odkazy na Zpěvačku, Nejsou Momentálně a Zatím na Internetu ( WebSite..Y.N._..) - Nikde Dostupné a k Dispozici_!!!???+++... ... .. . X *7* *4* *4*
  • YAEL NAIM_ ...

    *5* *5* Skladba - NEW SOUL_ ... - Duchovní a Umělecky a Klipově ... - Velice Povedená a Nádherná Písnička_ ... . *3* *4* *4* +//x
  • JE TO PARÁDA!

    No písnička i klip jsou naprosto úžasné, vždy mě dostane do takového vzláštního pocitu blaha. Navíc Yael je naprosto nádherná, hned jsem se zmiloval. *14*
  • Yael :D

    Tak... poprvé jsem viděla klip New Soul na MTV a zaujala mě hudba, pak se mi to líbilo celkově... ale musela jsem si to pustit víckrát.. No a musim říct, že je to fakt good, pač se to začalo líbit všem, komu jsem to pustila *1* *4*
    • Re: Yael :D

      no jako...asi takhle : poslouchám hlavně rock a metal, sice v poslední době se mi kapku zalíbil jazz, ale to neřešit. No a měla jsem děsné depky a kamarádka mi jenom tak poslala tuhle písničku a...je to divné ale už je to tři dny co jsem poprvé slyšela New Soul, a pořád mám dobrou náladu...prostě se dá říct že mi ta písnička prozatimně změnila život *3* *7*
      • Re: Re: Yael :D

        no vidíš.. tahle písnička má své kouzlo.. taky to mám ňák tak, vždycky mě dostane do nálady, do dobré nálady :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit