Přejít na výpis diskuzí

Yelena Isinbaeva

OSOBNOST 10.5.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • °°

    Yelena je skvělá skokanka o tyči...a já se docela těšim až budu já trénovat skok tyči...přála bych si abyh byla jako ona, ale já jako ona nebudu...
  • Yelena

    yelena je výborná výškařka jen by měla skrotit horký temperament ve světě šoubyznyzu bych jí viděl jak by dotala k oltáři Cristiana Ronalda *15* *14* *1*
    • Re: Yelena

      však se podívejte ona Bláznivá on frajer no dvojka k pohledání *15* *15* *5* *3* *1*
  • Yelena Isinbayeva

    Yelena je nejhezci sportovkyně světa ... Ale nelíbí se mi jak je svalnatá ( u holek to není pěkný ) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • athlete_girl

    x)

    no ale uz se za ni dotahuje ta američanka Stuczynska..pomalu ale jiste...jsem zveda co na olympiade
    • Re: x)

      nechci nic říkat, ale Stuczynska není američanka, ale polka...ale ot nevadí...každej se někdy splete...
    • Re: x)

      Stuczynska nemá šanci..je to krutý ale je to tak...Vidim to jasně Yelena Isinbayeva - Olympijská vítězka Peking 2008 a šmitec *3*
  • Fanoušci

    Yelena nemá ve své disciplíně konkurenci. Je super. Jestli jste taky fanoušci Yeleny, tak se přidejte do fanklubu! *3*
  • Osaka 2007

    Tak sem to všechno napjatě sledovala a můžu s klidem říct, že sem neprohloupila:) Yelena opět nezklamala a dokázala všem, že prostě ve svojí disciplíně konkurenci nemá. Mistryně světa Yelena Isinbayeva forever! *3* *3*
  • Ty?

    Jenže ona má asi větší svaly než ty, takže by ti nakopala prdela a tu tyč by ti tam pak strčila, víš?
  • yelena

    jelena je krasna mila a moc bych ji chtěl šukat do zadečku
    • Re: yelena

      Teda že seš debílek to už víme ale že seš až takovej idiot, to se jen tak nevidí *16*
      • Re: Re: yelena

        jo tak to se jen tak nevidi yelena je fajn holcina a doufam ze takovy nadrzence nepotkava moc casto *10* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit