Přejít na výpis diskuzí

Yvetta Blanarovičová

OSOBNOST 31.12.2006 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím říct že tato herečka ztvárnila opravdu dobře hned několikero rolí, ovšem nejlepší jsou Černava a malej ale šikovnej čertík..:)

  • Přeji k narozeninám, aby se Vám splnilo to největší přání. Jinak jste pro mně ten nejkrásnější čertík.🙂

  • yvetto všechno nejlepší k vaším narozeninám
  • Ivetko přejí vám moc zdravíčka do nového roku 2017 a hodné uspěchu přijete zás knám do krnova zpívát moc se mi líbyl i mé ceři váš koncert byl to super *12* *12* *12* *16* *16* *8* *7* *7* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *5* *5* *5* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Ivetku jsem vídela spívát u nás ná vánoční trhy minulí rokem 2016 spíválá u nás krásné spívala moc se mi to líbilo má krásnej hlás mám moc Ivetku ráda mělá krásnej koncert je proste bezvadnaherečka a zpěváčká *14* *4* *4* *3* *15*
  • je prostě nejlepší! mám jí moc ráda! *4*
  • yvett má ofiko profily na facebooku a také i svůj kanál youtube !!! také má své stránky, které najdete na jejích ofiko profilech :-)
  • Yvettka je krásná paní mám ji moc rada umí krásné hrát je prostě dobra herečka
  • Yvett je moc fajne ženská, mám jí velmi rád. Jinak, na facebooku má své profily. Yvetta Blanarovičová (se žlutou šálou) a pak má 3 stránky a ty jsou všechny její. 1. osobnost 2. jen nějaké info o ní 3. fanstránky official. Ano jsou to její stránky. V současné době hodně zpívá (velmi krásně), také se věnuje La Sophii, což je organizace věnující se především opuštěným dětem a dětem z dětských domovů. Velmi dobře se jí daří.
    Pro exoty co tu píšou pomluvy! - NEZNÁTE JÍ OSOBNĚ, MÁ VELKÉ SRDCE A RÁDÍM VÁM ABY JSTE SE ZDŘŽELI KOMENTÁŘŮ! AŽ JI POZNÁTE OSOBNĚ, PAK SI PIŠTE NESMYSLY JAK CHCETE!
  • Ahoj Yvett má facebook, a její fun web též. :-) Jinak co závidíte, je to slavná osobnost. A další věc, Yvetta se věnuje nemocným a nebo chudým dětem a nepotřebuje takové kecy od Vás závistivců.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit