Přejít na výpis diskuzí

Zbyněk Fric

OSOBNOST 31.12.2006 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On se opravdu rozvedl s Glorií? *8*
  • Hrál taky v muzikálech: Tři mušketýři, Luckesia Borgia a Kat Mydlář. Nádherně zpívá
  • Ahoj tak jsem vsude ruzne cetla ze chodis s Mončou ABSOLONOVOU.No taksamozdrejme preji hodne stesti ve vasem vztahu!!
    *14* *3*
  • komentář

    musím říct,že se mi někdy zdá,že má lepší hlas než třeba Vojtek,a mrzí mě že jsem sním neviděla celou Angeliku,ale kde jsem ho viděla a moc se mi líbil je Zdivočelá země a divím se že ho nemá v diskografii.
  • mylady

    mylady

    ahoj Zbyněk je hezkej chlap a taky s nádherným hlasem *14* *14*
  • angelika.

    Prosba

    Ahojky.Chci vás všechny požádat o názor na fotky a tapety,který jsem přidala.Napiště mi prosím,jak se vám líbí.Chci znát váš názor...to víte,jen tak ze zvědavosti. *3*

    Předem všem děkuju. *3*
  • Pája

    Zbyněk je úžasnej chlap s krásnym hlasem
    • Re: Pája

      tak s tím naprosto souhlasím. Je to krásnej chlap,sympaťák, je roztomylej.Výborně zpívá! Taky má smysl pro humor...a TA POSTAVA!!! Zpěváci jako on by měly jít víc vidět!!! Ne jen v muzikálech. Úžasnej je v Kleopatře i ve Třech mušketýrech *14* Já prostě nechápu, proč lidi v ČR mají tak malej rozhled a jen uznávají zpěváky, o kterých se píše a jsou nějakým způsobem propagovaní i kolikrát ne tak dobří! Zbyňo, jen tak dál! *1*
      • Re: Re: Pája

        Hlavně má každý rád zpěváky z ameriky a tak!!! Zbyňka miluju!!! *14* *14* *14*
      • Re: Re: Pája

        Moje řeč.Když normální člověk porovná takový ty vlasáče typu Kamil Střihavka se Zbynkem nedokáže pochopit proč jsou ty vlasáči slavný.
      • Re: Re: Pája

        Mluvíš mi z duše :D *1* *8*
        • angelika.

          Re: Re: Re: Pája

          Tak to mně taky *3*
    • Re: Pája

      Naprosto s tebou souhlasím. *3*
  • Je úplně nej

    Je vážně skvělej.Já ho úplně žeru,nejenže je úžasnej zpěvák a herec,ale je taky strašně hezkej!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Fotka

    Ahoj, nevíte z čeho je ta poslední fotka, kterou přidala Contoar? Z jakého představení nebo filmu to je? Díky *3*
    • Re: Fotka

      Ahojky - fotka je ze serialu Střibrná paruka *3*
  • octavie

    svatba

    už je to potvrzený oženil se s tanečnicí Glorií Mielníkovou určitě přeji hodně štěstí do života *3*
    • Re: svatba- nene

      heh zajímavý.. Zbyněk řek že to není pravda a vi tady pisete ze je to potvrzený.. zajímavý... *16*
      • octavie

        Re: Re: svatba- nene

        tak proč je na stránkách Kleopatry napsáno had/zlatý pták Glorie Fricová??
        A potvrdil to i Martin Skala

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit