Přejít na výpis diskuzí

Zdeněk Štybar

OSOBNOST 27.11.2014 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.servit.9
    Uklidni se dědku! Nevěřím, že ještě jezdíš na kole? Kiysska a neziskovky ovládají celé Slovensko.
  • Myslím si že šaškem cyklistiky jsem já co jezdí v padesáti čtyřiceti letch sto kilometrů přes LOpeník sbírat kukuřici na pole Babišovi selanky a zpět s brašnami vyomýlaných posbíraných klásků,dva defekty totálně zničený ráfek škoda dva tisíce pět set korun a nemám sponzora a ani potravinové doplňky pil jsem vodu minerálku z studánky a jablka ze stromů a nemám žádný příjem ani sociální s takovou politikou jak cpete do MOnaca peníze Czaganovi a odlehčujete kola které si kupujete jako chlaba srohlíky vy sportovci magorie sponzorů mnohdy záhadných dle vašich kont a cen bycyklů.Mně fízlové na Slovensku chtělí dát pokutu padesát eur že jsem měl na hlavě vlněnou čepici a ne helmu.Nejsem fašista Hlinka aby jsem jezdil v helmě za hrstku rýže předraženou dovozci z Indie i z Asije.Neb ani v NEW Yourku kde je skutečný provoz deseti proudů silnice nemaj lidi helmy ani na kole ani v autobuse s vyhlídkou,ve srovnání snimi je provoz mezi Trenčínem a NOvým Mestem nad Váhom lázenský provoz po sezoně,neb jsem tam zabloudil na hlavní a marně hledel vjezd na cyklotrasu ,mají zadeklovanou železnici plastem a příkop jako pro medvědy ač by tam měli udělat raděj cyklostezky nežli auta a žeby nákladní auta měli povinnost využívat dálnici která je souběžná se silnicí to by si měli uvědomit ING policajtů Slováků důležitých jak HUsák po okupaci.

    Antonín Brachtl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit