Přejít na výpis diskuzí

Železný Zekon

OSOBNOST 26.6.2007 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Zdenku,Poznali jsme se jak jsi měl 24 let.To jsem ti napsala tenkrát pro tebe báseň. / Poslechni si sudičkový hit.Ať je s tebe kulturista,zkratka samý sval,nadbíhat ti budou mnohé krásky,poznáš jiné štěstí,krátké lásky.S odvahou a statečnosti světem si to šlap,nepodlehej marnivosti,buď vždy silný chlap.Nebude,li všechno krásné,tak to musí být,měj svůj život stále rád a buď stále fit.
    Zdenku ta báseň je v knize také mých psaní jiným lidem,není tam tvoje jméno ani jiných lidí odpovědi.jen ty víš,kdo ti tenkrát tuto báseň napsal.Hodně zdraví ať se ti všechno daří a máš stále jako vždy úsměv na tváří ti přeje známá neznáma.-
  • Myslel jsem... to bude nuda, nebyla !! Chlap jak hora, ale hrozný dobrák a šoumen. No prostě odchovaný na Moravě,na vesnici.
  • zekon

    Dobrý večer,tak dneska nám byl Zdeněk zpříjemnit posezení v restauraci Balkán v Ženklavě a jeho vystoupení nemělo chybu.Je to super chlapík,velice příjemný a simpatický.Jen tak dál a hodně štěstí Lucka *14* *14* *14* *4* *4* *4*
    • Re: zekon

      štěstí tedy opravdu ale opravdu potřebuje Jinak, hlupák. Přetlačí o 2é let mladšího kluka a řekne"běž k máme", když sám u mámy snad ještě bydlí a nechává se obskakovat.
      • Svatá pravda,nechává se obskakovat od matky a na vlastní dceru kašle.
  • rocky

    ahoj zdravim přiznivce železného zekona chceme ho na festival prosím kontaktujte nás kdo mana něj spojeni to boho neak nefunguje *9* *5* *3*
  • Vena

    Se Zdendou sme se senámili v Pelhřimově na rekordech.Nechá se sním mluvit o čem buď.Je to normální kluk a kamarád a jak on říká "taky dobrý špalek".Tak ahoj všichni kdo máte dobrou náladu a pohodu.
  • jo jo jo

    Třeba se ukazat v havířove a třeba skaknout na kafe *1* protže sem vas dlouho nevydel a ani strejdu *15* *3*
  • Zdeňo - díky

    Poznal jsem Zdenka na mnohých jeho vystoupeních a musím konstatovat, že je na světě málo takových lidí, jako on. Nejde jen o jeho nadnormální sílu, ale především o mocnou sílu srdce na tom správném místě a touhu rozdávat radost a pohodu za všech okolností. Díky za všechno Zdeňo a budu-li Ti něco moci oplatit nestyď se Ty Valachu a ozvi se. Jura J.
  • jednička

    viděla jsem vystoupení zekona a bylo super překvapilo mě že je to prýma chlap a žádná nafoukaná hvězda jen tak dál fandím ti i když spoustu tvých siláckých výkonu nepochopím třeba polikání žiletek
    • Re: jednička

      píše se prima ne pryma a polykání ne polikání. Nemusíš chápat, on je ujetý a musí se předvádět. Měl by se léčit na psychiatrii, dkyž si opakovaně propíchl krk a kdo platí ten vrtulník a léčení? V této společnosti je možné všechno a šetří se jen na nepravých místech, blázni a kriminálníci se tu podporují.
  • korba

    cau zekone jsi velka 1 obdivuji te uz kdy jsem byl maly a chci byt jednou taky takovy zekon je telo velike sily.vis zekone budu uprimny jsi machr a ti co te ponizuji nebo nenavidi te tak si z toho nic nedelej jsou to blbci kteri vi o tym uplny prd jsi nejlepsi.
    • Re: korba

      to je zalévání kopřivy. On se z toho "obdivu" pominul docela na rozumu a ničí jen zdraví. Za komunistů by ho tohle provádět ani nenechali a bylo yb to jen a jen dobře.
    • Re: korba

      Tak to je přesně to, co se nemělo stát. Aby ten člvoěk byl příkladem pro pubertální chlapce, kteří se ve škole nepříliš dobře učí.
  • zekon

    zekon je nejlepsi clovek co znam vy co na neho mate blbi nazor tak bezte nekam nic nebere zadny steroidy normalni lidska prirodni sila protoze ja jsu z bystrice pod hostynem a chodim k nemu do posilovny nemam rad blbi keci zekon je nejsilnejsi muz planety.
    • Re: zekon

      Taky k němu chodím do posilovny a musím říct, že je to fakt dobrej chlap na pokec... Není vůbec namyšlený jako někteří jiní slavní lidé...
    • Re: zekon

      Mozna uz nebere, ale bral,kdyz to sam priznal.A ma jiste nasledky, coz je dalsi evidentni dukaz. Neco za neco, a tak to v zivote chodi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit