Přejít na výpis diskuzí

Josef Zíma

OSOBNOST 10.4.2008 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ty jsi trapný se svým pravopisem.
  • Všechno nejlepší,hlavně hodně zdraví a štěstí *3* *4*
  • Vázený pane Zímo, patrim do generace, která obdivovala spíse Beatles, ale moje maminka pocházela ze Zverotic, tedy vedlejsí vesnice, kde jste se narodil a od babicky jsem slysela, ze Vás znala jako malého chlapce. Samozrejme znala i Vase rodice. Tím jste mi byl vzdy nejak blízký. Nemluve o tom, ze jsem do Vás byla "desne" zamilovaná v dobe, kdy se na plátnech kin objevila pohádka Princezna se zlatou hvezdou. Paní Kyselkovou jsem tehdy nemohla vystát, jelikoz jste miloval jí - a já nebyla princezna. Ale to uz je dávno...Dnes si Vás velmi vázím a moc Vám preji jeste mnoho úspechú a zdraví a vsem Vasim fanouskum jeste hodne hezkých chvil s Vámi.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)
  • Vážený pane Zímo! Až do dnešního večera jsem si vás docela vážil a uznával Vás. Nevím jestli Vám to bylo zapotřebí, nebo co Vás donutilo k tomu trapnému vystoupení v Televizních novinách na Nově, ale podle nejen mého názoru to bylo velmi ubohé. Dabování MRAZÍKA se Vám nelíbilo, tak proč jste to dělal? Byl jste opravdu velmi trapný a ve mne jste ztratil obdivovatele. Přezto Vám přeji hodně zdraví. V.J.
  • Vážený pane Zímo, přijměte mou upřímnou soustrast. Moc si Vás vážím za Vaši obětavost, že jste se tak krásně staral o svou těžce nemocnou manželku. Paní Evě přeju ten krásný odchod - v klidu ve spánku. I když to zní jako fráze, myslím to upřímně: je Vám teď oběma lépe, paní Evě v hereckém nebi a Vám bez těžkých starostí o nemocnou manželku mezi lidmi, kteří Vás mají moc rádi - patřím k nim i já.
  • Pane Zima mame radi vase pisnicky.A pohadku princezna ze zlatou hvězdou na cele diva se i nase holčička ktere budou 5let. Opatruj te se posluchači-divaci s moravy Kučirkovi
  • Milý pane Josefe, přeji Vám i Vašim blízkým vše dobré. A děkuji za Vaší celoživotní práci. Od dětství mě povzbuzuje pohádka, která byla natočena v roce 1959, kdy jsem se narodil. Kazisvěti přicházeli a opět odcházeli a bude to tak do konce světa. Ještě jednou vše dobré. A doufejme v Lásku a naději.
  • Vážený pane Zíma
    Gratulace k Vaším dnešním kulatinám všechno nejlepší!!!! *4*
  • Vážený pane Zímo, k Vašim úctyhodným 80.narozeninám Vám přeji hodně zdravíčka, hlavně ať slouží.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit