Přejít na výpis diskuzí

Zucchero

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Silvie82
    Dobrý den,
    jsem také fanda Zucchera. Poradí mi, prosím, někdo kde najdu dostatek jeho skladeb? Díky
  • amedeo

    Zucchero v Praze

    http://www.novinky.cz/kultura/24073 3-italsky-zpevak-a-kytarista-zucche ro-v-praze.html YES YES YES!
  • CHOCABECK

    Tak nedávno nám vyšlo nové album s názvem Chocabeck! Jedná se výborné album, ve kterém se Zucchero vrací ke svým kořenům a popisuje okamžiky ze svého dětství, z domova, který představuje oblast Reggio Emilia v Itálii. To album je plné trochu jiných melodií, než na které jsme byli doposavaď zvyklí, přináší novou harmonii a obsahuje nádherné písně. Na internetu jsem četl spekulace, že Zucchero vykrádá některé melodie z tohoto alba od skupiny Coldplay. To není absolutně pravda *16* ty melodie jsou jiné a nevím jak někdo na něco takovýho přišel *10* Zucchero nemá za potřebí si od nikoho nic "půjčovat". Já doufám, že Chocabeck World Tour, které začíná v květnu, zavede Zucchera buď do Prahy, nebo do Bratislavy! *5* In Blues We Trust
  • tomivojtech

    diskuse.

    Pan s velkým P Zucchero zaujal mě s písničkou Diamante na rádiu Čas-Zlín a ted postupně budu poslouchat všechny písničky co má na profilu výborní zpěvák děkuji ti že jsem tě tu našel.
  • mazlíček

    Ano,bohužel tohoto zpěváka u nás zná málo lidí a je to škoda,je to úžasné. Zucchero je miláček , kterého můžu poslouchat od rána do večera.
  • All the Best tour 2008

    Ciaoo, tak konečně zas někdo, kdo má výborný hudební vkus *4* . O tom fanklubu jsem už přemýšlel, bohužel ale moc lidí by v něm nebylo *9* ...Možná se potkáme na Slovensku, pač po výborném loňském koncertu v Bratislavě tam Zucchero opět zahraje 7. května...jupííí *5*
    • Re: All the Best tour 2008

      Děkuji, až doposud jsem jeho žádný koncert nenavštívil a byla bych moc ráda, když dostanu tip, kde a kdy nějaký je. U nás, nebo na Slovensku to asi tak brzy nebude , že? Díky za tip.G.
      • Re: Re: All the Best tour 2008

        Milá Gábi, již dlouho jsem tu nebyl, proto promiň za mou pozdní odpověď :) Děkuji za Tvůj názor na tohoto umělce, je vidět, že máš opravdu výborný hudební vkus, což se bohužel nevidí tak často, jak bych si přál :( Další Zuccherovi koncerty v Česku a na Slovensku jsou zatím v nedohlednu :( Příští rok by měl Zucchero, podle neoficiálních informací, vydat nové album, takže doufejme, že bude opět následovat turné a Cukr nezapomene na Čechy, nebo alespoň na Slováky, pač do Bratislavy je to celkem kousek... Jeho koncerty jsou fakt jedinečný! Blues never dies... Zatim pa Gábi. Amedeo *5*
  • Oporavdu fantastický

    Ahoj,

    chtěl bych zde vyjádřit své nadšení :-) \K Cukříkovi jsem přišel náhodou, a totáně mě zachvátil, ale neznám moc lidí, kterí se o něj zajímají, ale zájem o opravdu kvalitní muziku u nás klesá :-( Je fajn že tu někdo je, komu se to líbí. Škoda že v ČR nemáme fanklub :-D Možná, že až bude další koncert, někdy se tam potkáme ;-)
  • Zucchero S.Fornaciari je bombovej zpevak!

    Je mi 33 let a od puberty jsem zasobovanej italskou muzikou,posloucham de-fakto vice obl.zpevaku,ale Zuccheran nejvice!Je to fakt bomba,ma super hlas!Nevedel sem,ze nejake tyto stranky existuji,tak pisu az ted.Zdravim vsechny fandy Zucchera! *4*
    • Re: Zucchero S.Fornaciari je bombovej zpevak!

      Bohuzel nas tady moc není *9*
  • nabídka životopisu Zucchero

    Vím že je to nepravděpodobný, ale kdo by měl zájem, pošlu mu Zuccherův životopis, který jsem vytvořil v open office prezentaci...Je proložený senzačními obrázky! *5* ciao
  • ZUCCHERO V PRAZE

    Znovu a znovu jsem se přesvědčil, že Zucchero patří mezi světovou špičku! Koncert v Kongresovém centru se mi líbíl ještě více než v květnu v Bratislavě. Bylo to naprosto báječný!!!! Nepopsatelná atmosféra, skvělý zvuk a samozřejmě nádherné písničky v podání pana Cukříka a jeho skvělých muzikantů. Na takový zážitek se nezapomíná! Grazie mille Zucchero!!!! *5* BLUES NON MORIRA MAI!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit