Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Bubílková

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • druhořadá slovenka

  • druhořadá slovenka

  • druhořadá slovenka

  • Dobrý deň. Jednanie našich politikov je velmi demokraticke. Demokrati by nemali mať žiadne vyhrady proti rase, presvedčeniu ani farbe. To v našom parlamente funguje 1. Na ulici by to malo platiť taktiež. A mimochodom každy režim ma svoje donucovacie štruktury. Tak pani Kohoutová by mala na toto myslieť.
  • Dobrý den, paní Zuzanko,
    právě jsem v nemocnici, kam jsem si vzala Vaši knížku "Co kamery neviděly" dočetla Váš strastiplný, ale vždy čestný a statečný životní příběh z období přerodu Slovenské republiky. Musím se přiznat, že jsem snad nic dojemnějšího, ale zároveň strašně smutného v životě nečetla. Velmi, ale opravdu obrovsky si Vás vážím, jste neskutečný profesionál a čestný a statečný člověk.
    Přeji Vám moc a moc zdraví a hlavně ještě mnoho dalších pořadů v televizi, kam s Vaším přehledem a inteligencí patříte.
    Eva Vokounová
  • Zuzano už nás nudíš ! Nelez na obrazovku. Jsi stará !
    • A Ti si male decko.
  • Je to kočka.
  • Paní Zuzanko,
    jste moje srdcovka a zbožňuji Vás a milují
    jste velká osobnost a legenda
    jste dáma a žena s velkým D a Ž
    jste skvělá žena se srdíčkem na dlani!
    Jsem Vaše Věrná faninka už hodně dlouho!
    Dokázala jste toho hodně v životě a bojovala a vyhrála!
    Na Vás nikdo nemá a na Vás nikdy nedám dopustit!Jste boží!
    Ať se Vám daří a hlavně hodně zdravíčka.
    Vaše Věrná faninka Lucík.
  • Houby, že klesá sledovanost, vyměnilo se vedení a komouši a socani vystrkují růžky, zase pomalu plujeme do cenzury, nesmí se z politiky dělat sranda!!!!! Vaše divačka
  • Bez ohledu na věk,Su vzácně vyrovnaný člověk
    Tím prvním to jistím,jak správný levičák průběžný systém neopustím
    Jako správný pravičák, to se musím smát,Nejdu do fondú už proto, že tak velí stát. Je to vúbec kontroverzní téma,Kyiosaki v nich vidí jen ponziho schema.A co navíc každému je zřejmé,Zvýšení DPH je neobhajitelné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit