Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Onufráková

OSOBNOST 16.8.2008 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Zuzka, som rada, že sa Ti darí. Nevidela som Ťa ešte hrať, škoda, hoci som sa snažila. Ale aspoň tak sa mi podarilo Ťa vidieť po rokoch- som veľmi rada, počula som o Tebe od tety Valiky a tá ma usmernila .V mojaj pamäti ostávaš ako zlaté, blonďavé, dlhovlasé, bezzubé dievčatko, ktoré sedelo v zadnej lavici a ktorej som položila akúkoľvek otázku, vždy som dostala správnu odpoveď. Patrilo medzi mojich prvých prvákov, ktorí boli všetci super a mám na nich veľmi dobré spomienky.Pozdravujem a bozkávam Ťa, držím Ti palce, aby sa Ti aj naďalej vždy len dobre
    darilo.Pani učiteľka Kušnírová
    • Drahá pani učiteľka Kušnírová:), srdečne Vás zdravím a stručne hlásim, - som dojatá!!! Nie som častý uživateľ internetu, počítača vobec, nemám to rada, a zrazu toto tu!:) Najradšej by som Vás vystískala osobne! Ale blahorečím takej možnosti pozdraviť Vás aspoň touto cestou!:) To je nádhera!!!:) Mimochodom, v tej zadnej lavici pri okne, sme sedeli od prvého dňa so Zuzou Kušnírovou a dodnes sa ľúbime!!!:) Len jedna je v Prahe a druhá v Trieste:( A pamatáte sa, že som v prvom ročníku poprvýkrát recitovala s ruskou básničkou?:) Najradšej by som sa s Vami stretla osobne, napr. na Hlavnej v Prešove, v nejakej cukrárničke..:) BOZKÁVAM VÁS VELICE, SKVELÁ PRVÁ PANI UČITEĽKA KUŠNÍROVÁ!:) PRAJEM VÁM VŠETKO VŠETKO DOBRÉ, POZDRAVUJTE MI VÝCHOD A MAJTE SA KRÁÁÁSNE! A ĎAKUJEM VÁM ZA KRÁSNY ODKAZ NA NEČAKANOM MIESTE;) Vaša ščerbatá zuzaO.
  • Skvělá herečka a ještě skvělejší člověk. Tak ať ti slouží zdraví Zuzanko abys nás mohla ještě mockrát rozesmát či rozplakat obojí ti jde skvěle. *3*
  • Nejlepší

    Nejlepší herečka, co jsem ji za celý život viděla. Líbí se mi její svéráznost a velmi příjemný hlas.Velmi sem si ji oblíbila v seriálu Redakce, ale i v Pánské Jízdě, byla naprosto skvělá a profesionální. :) Zdravím Zuzku! Jana. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit