Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Putnářová

OSOBNOST 16.3.2008 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen tak...

    Scorpik: :)) Já poznal jak Janču tak Zuz před moooc rokama na "dovolené" v Řecku, byly obě moc fajn, cca před 2 lety jsem viděl, že nějaká Zuzana Putnářová se umístila v nějaké Miss bo něčem podobným, tak jsem jen tak koukl, co kdyby náhodou a...ona je to opravdu "malinká" Zuz :) Jak je ten svět malej :) A jestli uvidíš někdy Janču, tak ji určitě pozdravuj...třeba si vzpomene, třeba ne :)Díky...
    • jj pozdravím jak za tebe tak i za sebe
    • Jo,taky sem tam tehdy byl, myslím že to v byla Velica (Řecko),že a byla to "dovolená" přes pojišťovnu,ne :o) Tomáš
  • scorpik

    zdarec

    Nevím proč se do ní Katka naváží ani ji pořádně nezná. Zuzi je príma a fajn holka je s ní sranda i když jsem ji už pěkně dlouho neviděl jen její ségru občas vídám.
    Jako chtěl bych se Zuzi pokecat a zeptat se na pár otázeček *3* No pokud se mi to podaří.
  • Namyšlená

    To je fakt kr*va, ona brečela, že nevyhrála, ať se s tím smíří, co by za to jiný ty missky daly!!! Druhé místo....Pche... :-(((( *9* *5* *16* *8* *8* *7* *9*
    • Re: Namyšlená

      Ty ji znáš? Že víš proč brečela ... Nebo snad věříš tomu našemu bulváru? Ja nevím, ale ještě nikdy jsem neviděla žádnou missku, která by nebrečela ...že by brečely proto, že nevyhraly?!?! Neřekla bych ... nevím komu leží Zuzana tak v žaludku, ale já ji potkala po finále na charitativní přehlídce a byla hrozně milá a v pohodě. Rozhodně nevypadala na nějakou anorektickou chudinku, co se hroutí, protože nevyhrála Miss ...
      • Re: Re: Namyšlená

        myslím že je příliš ambiciozní a sebejistá,je pěkná ale tuctová.Taky nemá tu jiskru.A myslím že by toho měla už nechat,zase se prý cpe do nějaké Miss,ale o tom život přece není.Byla očividně překvapená že nevyhrála Miss,ale já bych ji snad ani mezi první 3 nezařadila.Je posedlá prvenstvím??
        • Re: Re: Re: Namyšlená

          to by mě zajmalo jak vypadáš ty, když si tak chytrá Ty krávo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit