Přejít na výpis diskuzí

Zuzana Slavíková

OSOBNOST 16.2.2008 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • paní Zuzano, jelikož nevím zda Vám to z divadla Metro vyřídí, tak Vám chceme moc a moc poděkovat za ten nejlepší zážitek z divadelního představení jaký vůbec můžeme mít. Každý rok začátkem ledna jezdíme do Prahy do Tyršova domu na cvičební seminář a ČOS pro nás zamluví divadelní představení (tedy jenom pro Sokoly). Ale to vaše ztvárnění postavy v sobotu 9.ledna v divadle Metro, to je nezapomenutelné.
    Tu sobotu vždy brzy vstáváme, protože jsme z Liberce a ihned po ubytování v ochozu tělocvičny na karimatkách začínáme cvičit. Po celodenním různém cvičení jdeme do divadla, a to Vám řeknu, že potřebujeme něco, abychom neusnuli. Toto představení bylo to pravé.
    Takže Vás moc zdraví sokolky z Liberce Horního Růžodolu, Alena , Jarmila, Šárka, Hanka a Irena
  • Přání

    Milá Zuzko
    Přání Vám všechno nejlepší k narozeninám
    hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Přelet přes kukaččí hnízdo

    Včera jsem byl na představení v Divadle Pod Palmovkou a musím říct, že výkon paní Slavíkové byl senzační!!! Moc jste mě potěšila, děkuji.
    • Re: Přelet přes kukaččí hnízdo

      Ano, já byla na představení Osm žen a paní lavíková to zahrála perrektně!Stejně jako ostatní herečky. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit