Patch 1.3.3 vše rozbil WARHORSE!

Zdravím. Včera jsem rozehrál podruhé hru s patchem 1.3.1 a hra fungovala krásně. Ano patch na pc měl chybku a to že při rychlém cestování, člověk dojel na místo a okolo něj se již děli věci, jako rozhovory, nebo do něj mlátil nepřítel a dost dlouho trvalo než se načetla hra. To jsem překousl a hrál s tímto dál. Ale co přišlo dnes s aktualizací na 1.3.3 to už si snad děláte legraci ne? Hra se začala strašně sekat. Když se člověk otáčí tak se škube obraz a schvilku trvá než se zacentruje, bolej z toho pekelně oči. Také když s postavou jdu a nebo běžím tak potom co zastavím postava stále jde na místě. Při soubojích neraguje meč tak 50:50 že seknu. Při krytí proběhne jenom prolnutí mě a soupeře, je to taky tak 50:50 že proběhne animace. Takže opravdu děkuji, hru jste totálně dojebali. Koupil jsem v den relasu a byl jsem nadšen. Ale čím víc patchů, tím víc je to rozbité. Ještě že jsem to jednou dohrál. Chtěl jsem si to užít podruhé a nejde to!! Mohli by jste přestat hru ničit a konečně ji opravit? Před patchem jsem měl 60fps, teď to dropuje a seká se při každém pohybu i v lese nebo na louce, ve městě je to totální porod. Proč? Proč? Proč? Vím že se na to vykašlete a ani neodpovíte ale musel jsem to napsat. Předtím jsem hru všude chválil a zastával se ji. Ale teď mi ničí nervy. Opravdu děkuji.

1 Like

Mno jo no kluci si nasadili vysoko laťku s CryEnginem. Ale věz že to dotáhnou do konce jde o to že dnešní hry jsou rychlovky a je to furt to samé. Firmy se bojí pouštět do takových náročných věcí jako je v KDC a kvůli tomuhle to prostě nedělají ať si nekazí jméno a ať nemusí poslouchat nářky. Takovou rozmanitost NPC jsem ještě neviděl v žádné hře. Tohle je pecka dejte tomu čas. Nebojte se že jsem taky neměl nervy, ale je to jenom hra :slight_smile: Jináč co měl patch 1.3.3 přinést nového?

1 Like

Dle všeho jenom podporu Tureckých titulků či co. Ale rozmrdalo to celou hru. Jelikož před tím vše jelo ok.

2 Likes

Třeba bych dal aji reinstall. Po 1.3 mi stále nešel quest and answer se zajatcem. Po reinsallu vše šlape jak hodinky a drží mi to 50-51fps jen v noci s ohněm mám dropy na 25fps a to jsem dal stíny na low.

Nepřijdu o savy? A myslím že to nic nevyřeší.

Mno já jsem si je prvně vytáhl předtím. Kdyžtak C:\User\Name\ uložené hry. Jak jsem to spustil, tak steam mi je automaticky nahrál z cloudu zpět. Ty stejné co jsem tam měl předtím.

1.3 stál za prd co se týče optimalizace, ale 1.3.3 mi dělá z grafické karty vysavač (stejné nastavení, Rx480, Vsync zapnutý)… tak nějak nechápu proč…

Dobrý den, po tomto patchi nemohu pokračovat v questu MASAKR. pokaždé když dojedu do cílové vesnice Beuhof kde mám vyšetřovat tak místo cutsceny jede načítaní - to trvá 10 - 15 min a pak vidím že vše stojí jak kůly - ruce od sebe.

Zvláštní, u mě tedy nenastala žádná změna. Žádný pokles výkonu nepozoruji.

Mě se naopak zdá, že hra běží nejlépe za celou dobu, tak nevím. Asi záleží na sestavě PC. Je pravdou, že jsem po patchi 1.3. hru přeinstaloval.

To jsem vcera taky vyzkousel a nic. Seka se to i na nejnizsi detaily. Cele se to rozesralo.

Já taky zatím asi hrát nebudu a počkám rovnou na patch 1.4. Nebaví mě to totiž pokaždé aktualizaci reinstalovat a stahovat mody, které pracují/nepracují korektně na dané verzi. :slight_smile: Až bude jra jak se patří vyladěná, tak to bude super hra.

Není to sice tak tragické jako OP, ale taky mi po Tureckém patchi klesla výkonnost. Ve vesnicích/městech se to občas sekne.

Ještě že jsem hru už dohrál a nemusím takové problémy řešit :slight_smile: Možná to rozehraju znovu tak za rok až to vychytají a třeba budou tou dobou už i nějaké DLC…

Ahoj mam to úplně stejně jako ty. Včera jsem už na to neměl nervy a vypnul. Zkusim ten reinstall nezkoušel jsi ho? Abych kdyžtak věděl jestli to má smysl nebo jestli budu muset čekat další týden, ne-li déle…

Zkoušel, nepomohlo.

Tak to je to čeho jsem se bál Jak říkáš ta hra je super, všechno šlo a tenhle jakoby opravnej patch to celý poslal do pekel. Holt nás asi čeká to, že budeme s hrůzou čekat na další opravu a doufat, že to nebude mít ten samej efekt. Já myslel, že z toho cukání dostanu včera epileptickej záchvat.

Ono to vzdycky nemusi byt patchema, staci ve hre udelat neco co je rozbity, dosahnout nejakeho kritickeho poctu neceho a zjistite, ze to blbne ve vsech verzich, ikdyz se v nich vratite, staci jedna spatne naplnena promena a je to cely rozbity…

Ten jejich kod je udelany blbe, neni dost robustni, neloguje, nevyhazuje rozumny chybovy hlaseni, ale s tim se pres noc nic neudela, musi se nejak prijit proc to pada a jednu vec po druhy opravit.

1 Like

Možná že ne, ale je divné že se více lidem stalo po včerejšku to samé. Ještě zkusím pročistit comp a možná reinastall, ale jsem spíš skeptický. Uvidíme. Teď jsem v práci tak mrknu až budu doma.

Co stale mate ludia s tou zlozitostou. AI je tam blba jak tago - vacsinu casu zaseknuta niekde v plote, strome, baraku alebo len tak stoji a cumi do blba ked po nich palite sipy. Questy nemaju dopad na okolity svet - napr. zobraci zobrajuci veselo cely den aj napriek tomu, ze im Jindra nasiel pracu alebo Stepanka ci Terezka po tom co s nimi ukoncite “romance quest” a pod.