Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mně líto každé nevinné oběti dopravní nehody. *5*
    Ovšem, když vím, že někdo jezdí jako blb, jsem stejný blb, že si k němu sednu do auta. Pak se nesmím divit, že z působnosti zákona zachování energie, zákona setrvačnosti a zákona hybnosti nikoho nevyseká ani to největší právnické eso. *8*
  • Podle té hromádky šrotu hádám tak 145! *7* *8* *9*
  • Zemřeli mladý kluci a a jestli jeli rychle nebo se stalo něco jiného životy jim to nevrátí.Je to tragedie.
  • Nejdřív hokejisti z Jaroslavli, potom Šumi, 3 oběti Dakru (jenom letos) a teď tohleto. Kdy už zubatá přestane kosit mezi sportovcema? *13*
    • Na Vaši otázku je jednoduchá, leč značně ironická odpověď: Až přestaneme sportovat......
  • Jste strašní kreténi, vy hajzli! Že se nestydíte!
    Prasata, ani trochu inteligence ve vás není!
  • Asi jeli z biografu. Viděli tam "rychle a zběsile" a chtěli to hned "zprubnout". *6* *7* *8*
    • Ať se mládí vydovádí, trochu tolerance by nezaškodilo!! *16*
    • Nebylo psané, že jeli z tréninku? *13*
  • Jen aby nesvedli vinu na ten strom
    • nejsi náhodou m a g o r ty i d i o t e ?
      • To je bohužel pravda, že se to svádí na stromy, který by chtěli vykácet. Ale o bilbordech se nikdo zmínit neodváží, to je moc velké riziko (lobby atd.).
        Kdyby se jezdilo pomalu, tak by ani stromy nevadili.
    • Taky jim tam mohlo vjet auto v protisměru (takový borce jsem už v začátce taky potkal) nebo jim tam mohla vběhnout zvěř (taky nic divného) ... to už vědí jenom jejich duchy...
      • Nebo treba jenom jeli rychle a nezvladli to, ze?
        • No nebo.... To tak prostě někdy je. Jedna chyba, jeden trest. Žádná možnost nápravy. To děsí *13*
  • Jeli jako pomatení, to se dalo čekat,
    • Jo? A tys jela s nima, že to tak víš, ty jedna Justice?? *2*
  • Škoda jich, takoví sympaťáci. Asi jeli příliž rychle.
    • Sympaťáci jezděj jenom rychle! Pomalu jezděj přizdisráči a páprdi v klobouku, to nevíte? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit