Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Limberský se projevil! Ostatně, je to reprezentant, čili prezentuje, jaký typ nadlidí se zde nachází.(Nestuduje práva tam v Plzni?)
    Vezme si asi Sokola a ten ho z toho vyseká. Co na tom, že byl opilý, boural, zbaběle utíkal z místa nehody, vyhrožoval zasahujícím policistům...
  • Jak všichni už dopředu víme, nic se mu nastane...
    Já bych mu napařila ještě trest za vyhrožování a zastrašování policajtů...

    Je to i sebestředný frajer na hřišti...Hlavička sice spíš dutá...
    To, že se občas trefí do míče neznamená, že pro něho zákony neplatí...
  • Žádný trest nedostane,zase se to zamete pod koberec,jako vždy.
    Asi nemá na to,že funguje firma,která když něco vypiješ,tak ti auto
    doveze domů.
    Tady je důkaz toho,jak člověk který umí kopat jenom do balonu,
    jak mu to myslí.
  • Limbo jezdit nalitej si může dovolit policajt nebo soudce a jejich kámoš.to jsi to pohnojil a repre je v luftu upřímnou soustrast. *11*
  • Chlastá to a hrát to neumí, typický obrázek českého fotbalu.
    • FC team Shapiro má jiné standarty
  • Měli by ho vykopnout z repre, tohle si reprezentant nemůže dovolit
  • Média z nich dělají doslova elitu a hrdiny národa, při tom je to jen banda lemplů, kteří neví co je pořádná práce. Na trávníku se pořád válí, simulují, pokřikují na sebe jak dobytek, po zápasech chlastaj a honěj děvy lehkých mravů.
  • Nu dejte člověku s IQ kolem 70 hodně peněz a silné auto a je z toho vždycky průšvih. Zvláště když má pocit, že je bůh a může všechno.
    • Další děd vševěd,můžeš mi doložit věrohodně že má p.Limberský IQ 70?Můžeš mi prosím tě poskytnout i tvé výsledky IQ?Velmi rád by jsem se na ně podíval.Chci věřit,že takovou kravinu nemáš ze své hlavy ale příznivců podle hlasů máš habaděj,jste opravdu všichni velmi objektivní a vůbec ne závistiví.Sancta simplicitas.
      • Pokud ty můžeš doložit, že nemá, tak prosím. A zároveň se pochlub i svým, doktore. Mimochodem,i kdyby měl třeba 150, tak tím spíš by mohl vědět, že ožralý autem nejezdí a už vůbec by neměl vyhrožovat policistům, kteří dělali svoji práci. A dělali ji dobře.
        • Bohouši,kdyby jsi uměl číst tak by jsi pochopil,že jsem napsal zcela něco jiného než ty tady prezentuješ.I volyy má bůh rád.
    • přesně tak
      a co my inteligenti ?? nemáme to lehké
  • Opilců jezdí po našich silnicích dnes a denně spoustu.Pokud vím,nikomu za to vědomě nevezmou zaměstnání.Vztahuje se na něj běžný standartní postup jako u každého jiného občana.At to rozhodne soud a život jde dál.Že jsou za tyto činy represe nedostatečné je věc jiná a patří do sněmovny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit