Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem z fetování dočista zblbnul. *7*
  • Bylo by dobré, aby se autorka naučila správně česky a nepsala tyto nesmysly "Meldoniová dopingová aféra zná jména prvních amnestovaných sportovců." Kdo zná první jména? Meldoniová dopingová aféra. Jenže aféra je neživý tvar, takže asi těžko může něco znát. Autorku okamžitě vraťte do základní školy.
    • Autorka má zrovna před státnicemi, takže jí z přepracování uniklo jedno ne úplně vhodně použité sloveso - stane se. Rozhodně není jediná, kdo tohle slovní spojení někdy použil, ale podle zdejších reakcí se evidentně právě dopustila hrdelního zločinu, takže děkuje za upozornění a omlouvá se za újmu, kterou jste utrpěl(i).

      P. S. Na základní školu se vracet rozhodně nehodlám.
      • a doučuje Český jazyk? No potěš, za 160 boulí na hodinu.
        • Nedoučuje. A za těchto podmínek ani nikdy nedoučovala.
          • tak strašně (!) přepracován, tak raději nikam nepíšu. Tedy když nechci psát pitomosti a ještě k tomu šéskí.
            • Já bych si zase nejdřív zkontrolovala gramatiku ve vlastních diskuzních příspěvcích, než začnu někoho poučovat o jeho chybách (a ne, nemyslím tím tento). Nehledě na to, že zrovna v tomhle případě to zas tak velký prohřešek proti pravidlům našeho jazyka nebyl, ale kdo chce psa bít...
  • Ten borec z toho dopování úplně vyplešatěl *8*
    • Plavci si často vyholují vlasy kvůli lepší aerodynamyce a u tohohle kluka je vidět, že vlasy má, ale oholené, taže jsi pěkně vedle *12*
      • Tohle je bruslař, ty kraaavo.
    • *1* *1* *1* *1* palec nahoru!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit