Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Již jsem pánům redaktorům zde na Tiscali psala, že slečny tenistky Plíškové jsou DVĚ ! Kristýna vypadla v tomto turnaji, ALE NENÍ SVĚTOVÁ PĚTKA! JE TO JEJÍ DVOJČE KAROLÍNA! Viz zprávy na TENISPORTAL:CZ-pokud páni redaktoři jsou na tom tak bídně, že píší zprávy o tenise a nic o něm neví, tak se tam mohou podívat a vše, co se událo, si tam najít a zjistit. Dost mě tato nízká úroveň redaktorů na Tiscali štve. Když si nedokážete zjistit informace o sportu, o kterém píšete ve veřejných médiích, tak tuto práci nedělejte.! Tyto informace sestrách Plíškových ví snad i malé děti, které tento sport baví a dívají se na něj. *10*
  • Jsem si vědom toho, že když se sledují výsledky dvojčat Plíškových, vyžaduje to pozastavit se alespoň nad tím, která z nich vlastně odehrála svůj zápas.. Na druhou stranu - jako redaktor bych si tuto práci určitě dal - kredit zastupovaného média snad za to stojí... Tento přístup se zjevně nepodařil při snaze referovat o výsledcích prvního kola tenisového turnaje v Hobartu, kde prvním kolem neprošla KRISTÝNA Plíšková - potud v pořádku.. Dále se však redaktor nenamáhal dozjistit, na kterém místě žebříčku WTA se KRISTÝNA /na rozdíl od KAROLÍNY/ nachází a váženého čtenáře pak mystifikuje sdělením, že právě KRISTÝNA coby čerstvě pátá hráčka světa nepostoupila ani do druhého kola turnaje ! - a senzace je na světě..!! Takže zkusme si zopakovat : KRISTÝNA se pohybuje kolem šedesátého místa žebříčku WTA, její sestra KAROLÍNA pak postoupila díky vítězství na turnaji v Brisbane na místo páté...:o)..
    • josef.servit.9
      Tady zase někdo Vávruje-líný novinář, který neumí mluvit správně česky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit