Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podívejme se nato z hlediska složení vrcholného dopingového orgánu. Tento letošní přírustek do seznamu dopingových prostředků se týká hlavně rusáků. Že by další nátlakový prostředek?
    Sport se stal divadlem jakmile se stal dalším polem reklamy - tedy peněz. Nyní do sportu leze i politika - tedy zase prachy.
  • Rusácí by bez drog-podpůrných prostředků nevyhráli nikdy nic!
    • Nejen Rusáci *7*
  • Celý vrcholový sport je tyátr a jde v něm jen o peníze, jako na burze. Navrhuji, aby i burzovním makléřům bylo zakázáno požívat zakázané látky, včetně léčivých přípravků, stejně jako to mají zakázáno vrcholoví sportovci. Nebude trvat dlouho a na seznam nedovolených látek a přípravků bude zařazen třeba hovězí vývar, nebo sladké hrušky (obsahují glukosu!).
  • Meldonium podle svých slov užila poprvé v roce 2006, protože trpěla nedostatkem hořčíku a měla nepravidelný srdeční tep, a také jako prevenci proti rodinné chorobě cukrovce. "A brala jsem ho stále, protože jsem díky němu byla zdravá,"

    Blbá výmluva - takže teď, když jej brát nebude, bude nemocná?!

    Nepodívala se na aktualizovaný seznam zakázaných látek. Tak to je ještě blbější výmluva...
    • Ano, bude nemocná. Ne sice ihned, ale rodiná choroba cukrovka se spolehlivě dříve či později u ní objeví. Bez meldonia patrně spíš dříve.
      • Je to její práce, nebo musí dělat něco jiného. když ji to poškozuje zdraví (nemůže brát oblíbený lék). Znám spoustu lidí, kteří museli ze zdrav. důvodů změnit, často milované, povolání.
      • Tak o tom by se dalo dlouho polemizovat...
  • Zajímavý etický problém - pokud tato látka je zakázaná, to znamená, že napomáhá k lepším výkonům jako doping a ona to brala 5 let, tzn. de facto dopovala a měla nad soupeřkami výhodu celých 5 let. De jure samozřejmě dopuje až od 1.1.2016.
    Vrcholový sport je už absurdní.
    • Vhodná strava, bohatá na vitamíny, bílkoviny s obsahem esenciálních aminokyselin, glukosa (obsažená v ovoci a polysachridech) a další energeticky hodnotné potraviny, také významně přispívají k zvýšení fysické kondice a výkonu. Jsou teď na řadě co by doping? A co psychologie? Zejména vrcholový tenis je "o hlavě", zakážeme také sportovní psychologii?
      • No záleží komu to pomáhá. Pokud Rusákům, tak okamžitě FŠECKO zakázat, ale pokud to pomáhá EUUSA a satelitům tak vyškrtnout ze seznamu dopingů pro ně. Ještě lepší by bylo vypracovat seznam dopingových prostředků pro každý stát zvlášt. A zlým Rusákům zakázat i standardní jídlo.
      • Právě proto píšu, že vrcholový sport je už dokonale absurdní záležitost. Vzpírání, cyklistika, atletika, běžecké lyžování... Nikdo nemůže vědět, jestli dnešní mistr světa nebude za dva měsíce s ostudou vracet medaili. Nikdo neví, kdo je poctivý a nebo jenom nepřistižený. Jak přibývá nedovol. látek a metod, situace se ještě znepřehledňuje, co bude zakázáno zítra?
        No prostě sranda, naštěstí jsem už vyrostl z let upřímného fanouškovství v dětství a pubertě.
  • nemám rád pinkálisty,nejsou to sportovci,jsou to jen kašpaři pro bohaté snoby,stejně vidím i golfisty,tato pinkálistka bude zobat i na modním molu
  • "Udělala jsem obrovskou chybu, že jsem se nepodívala na aktualizovaný seznam zakázaných látek"
    .
    Tak bohatá sportovkyně a nemá nikoho na to, aby jí ten seznam hlídal?
    Pokud ne, já to beru. Budu evidovat, jaké medikamenty užívá a porovnávat je s aktualizovanými seznam zakázaných látek. Kolik těch léků může užívat ve svém, poměrně mladém věku? 3, 5, 10?
    No a na platu se dohodneme. Nebudu chtít moc, fakt ne.
  • Kdyby Maria pila Magnesii, tak nemusela mít tyto potíže.
    • magnezii pijí čeští potkani
    • měla by jen sr@čku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit