Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gembler je unaven? Vždyť se nedavno holedbal jakou má fyzičku, jako snad nikdy.
  • Nejsem si jist, jestli je to jen na škodu, že tu nebudou. Je fakt, že pomalu končí poslední generace těch, co začínali hrát pro potěšení a vypracovali se, dnešní hráči (nebo alespoň podstatná část z nich) nemyslí na nic jiného než jak vydělat kupici peněz, mít vše... Ale jejich výkony (dané už tím, že hrát mohou jen ti, co na to mají) tomu neodpovídají. Jak dál? Kdysi jsem se pokoušel také hrát za opravdový mančaft, tak jsem přišel s vlastními bruslemi a rukavicemi, to ostatní jsem dostal od oddílu zapůjčené! A dnes? malý kluci 6 - 7 let musí mít nejméně výbavu za 80.000 Kč!! Kdo si to může dovolit? Takže doba talentů je nahrazena prachami, a to není dobrý signál pro naši hokejovou budoucnost.
    • Nejen pro hokej. Jasně dnes si musí každý zaplatit. Jenže je tady druhá stránka, Přemrštěné odměny. Mimo hokeje je to fotbal, tenis,hráči NBA to jest basketbal. A co já vím. Pár vyvolených je bohatých a ty mladí se zblázní jen do těch peněz. Krutá realita, těch boháčů je málo a málo. Je to asi i systémem odměňování. Dříve se říkalo že důležité je zůčastnit se, ne vyhrát. To už asi vůbec nefrčí. Úplatky, podvody, přemrštěné odměny. Teď mi napadá, jenom za kolik se prodávají hráči. Takže to není o radosti ze sportu, tito lidé se stávají vlastně věcmi. Vžyť jsou tak nabízeny. To je síla a přitom nevytváří žádnou užitečnou věc, jenom baví další lidi a zbohatlíkům přinášejí zisky. Ale i světlé vyjímky jsou:
      https://www.sport.cz/fotbal/premier-league/clanek/770859-fotbaliste-dostavaji-premrstene-vyplaty-strili-do-vlastnich-rad-hvezda-manchesteru.html#section-artcl
  • Škoda gólmanů z NHL
  • Bohužel ted se to krasne ukaže že doba dobrejch českich hokejistu skončila, nemužeme spolehat jen na Jardu a ostatni kluki. A deti bohatejch rodiču neumej hrat hokej, ostatni deti se tam vubec ne dostanou. Hokejovy svaz mel nad tim premyslet už driv a ne čekat až veškere prusery ,,Ružička,Vajgar a td..,, se objevi v televizi. Přal by klukum na mistrovstvi hodne uspechu ale vidim to šede bude velka ostuda a jeste navuc v Rusku *13*
  • ..to je v poho, vo nic nejde..

    *6*
    • drž hubu šuline

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit