testovaci text

Diskuse pro Článek

Taková škoda! litoval Plekanec. Hráli jsme tu výborně…

19. 5. 2016 – sport.tiscali.cz

Velké zklamání zavládlo v kabině českých hokejistů po čtvrtfinálové porážce 1:2 v nájezdech s týmem USA na mistrovství světa. Kapitán Tomáš Plekanec se netajil tím, že reprezentace po předvedených ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 3

napsat komentář

fedy (inkognito)

Bohužel chybělo mi tam nasazení z 1. třetiny proti Rusku, tam to byla paráda.Situaci zdatně napomohla i média, cca od druhého zápasu už nám visely medaile na krku a to byl základní kámen úrazu.Mělo to sestupnou tendenci.Hokej nehráli špatný, ale na vítězství turnaje je potřeba více.Nemá smysl brečet, že jsme neměli štěstí.Nedávat góly z přesilovek a neproměňovat nájezdy se nevyplácí.Výmluvy typu, že dnes je hokej vyrovnaný nejsou na místě.Když je ultradobrej manšaft, tak převálcuje no prostě všecko jak říká starej Homolka(viz Kanada).Prohra s Finy byla jen šetření sil.
20.5.2016
vlákno reagovat

felix.julec facebook.com

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vstup do mistrovství byl nad očekávání.Další působení už mělo sestupnou tendenci.V dnešním hokeji neproměnit ani jednu z šesti přesilovek, říká něco o úrovni hráčů,ale i realizačního týmu.Stejně tak neproměňování nájezdů ať už ve hře,nebo v penaltách.
20.5.2016
vlákno reagovat

rich tiscali.cz

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ano,hráli jste dobře v úvodu turnaje.Ale pak jste zabředli do průměru.Myslím,že to odpovídá úrovni našeho hokeje.Odchod haupttrenera tomu nasvědčuje.Příčina je dle mne v nedostatečné výchově mladých.Utíkají do vrcholových mužstev syroví a nahatí.
19.5.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.