Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věřím tomu že to dají do pořádku.Dělám ve stavebnictví a vždy se něco najde.Nedodání materiálu,banka která vám již neposkytne úvěr a i to počasí hraje roly na spoždění
  • Doporučuji českým novinářům zustat doma. Stejně tam budou jen hledat chyby a špinit olimpiadu. *12* Nejlépe jestli pojedou, tak na uvítanou by mněli dostat přez hubu *1*
  • V CCCP byl vždycky bo.del. Když tam někdo jeden, jeho problém.
    • Byl jsem tam soukromě v roce 1978,ale nevšíml jsem si a to bylo celých 14 dní.Např.doprava fungovala tak,že se nám o tom může ještě dnes zdát.Čistota a pořádek každý den a hlavně se tam nikdo nepovaloval jako tady v roce 2014.Ale,kdo chce překrucovat tak to nezměním.Tam jsem pochopil,že to co zakusil tento národ v II.s.v.tak to by již český švejk nebyl a nebo kolaboroval jak je jeho zvykem.Mám úctu k lidu Ruska a mnohé jsem pochopil,ale jsem rád,že jsem si udělal jasno,že ani na tu Olympiádu se v tzv,demokracii nedostanu.
  • Nepochybně to bude všechno špatné a dozajista mnohem horší než jinde. Když zajistí, že nic nevybuchne, budou stížnosti, že žijí v pevnosti. Když je ubytují, nepoteče voda, když poteče, budou tvrdé postele, když nebudou tvrdé, budou příliš měkké. A když bude vše fungovat, lidé nebudou dost usměvaví. Když se budou usmívat, tak jen ze strachu, aby je Putin nepotrestal. Zkrátka a dobře, budou to nejhorší hry v dosavadních dějinách. A i kdyby to pravda nebyla, naši novináři to tak vylíčí. Vždyť co může být dobrého v Rusku, že?
    • Přitom je to tak jednoduché.... To co požadují Rusové jinde v Evropě, měli by automaticky umět nabídnout i u nich v Rusku. Jenže nejsou.........
    • VODKA A KAVIÁR *5* *1*
      • To je žrádlo a byl za pár babek a to nemluvím o humrech tzv.Chatka později AKO.
    • Souhlas a dal jsem +.Jen ještě dodám,že něco podobného se nám stalo ještě před převratem a u nás a v Praze.Tenkrát při příchodu do hotelu nedaleko Labutě/myslím,že to byl Atlantik/ no a recepční že jsou nějaké problémy a doporučil nám ubytování v soukromí.Nic moc tenkrát jedna toaleta asi pro tři partaje/každá partaj měla i popsaný svůj toaleťák a byl tam i takovej případ,že chodil kontrolovat jestli jsme utrhli ten správný!/ Když jsme si potom stěžovali tak vyšlo najevo,že recepční měl domluvu se soukromníkama a dostával bakšiš.Pražáci byli i tenkrát komuáci.Setkal jsem se tam s chlapíkem,který měl třeba pracovní smlouvy asi ve čtyřech kotelnách /uzavřený snad na všechny členy rodiny a protože to byly plynové automatiky tak jen objížděl a kontroloval.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit