Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čím dražší auto tím větší sebevědomí a ego, jó bourat v lihu je problém jinak by jezdil dál i v lihu. Pokuta mu zachová místo v mužstvu to by měl ještě dát na modlení. *11*
    • ... jakou hodnotu má tvé auto?
      • A tvoje auto ti umožňuje pozdvihováním ega chlastat za volantem? *11*
        • ... nic primitivnějšího jsem zde dnes nečetl a to zde řádí extrémní hlupáček bobo :)))
      • A jakou hodnotu má tvoje IQ ? Povídej a přeháněj ...
        • ... jasně jsem napsal, že tě jebu, ko*ote :)))
  • No, třeba "pan fotbalista" jenom nechtěl nechat svůj Bentley jen tak na ulici ?
    Ale vážně - je to očividně jen takový ten mladý, blbý a rozežraný maník, co umí kopat do balónu a myslí si, že tím je automaticky ředitelem zeměkoule. Podobných frajírků, co to v hlavě věru moc srovnané nemají, jsou dnes celé zástupy, nic neobvyklého ...
    • ... ty (ne)máš bohužel jenom to druhé :)))
      • ... no hlavně, že ty (ne)máš bohužel ani to první, viď ? Tomu se obvykle přesně říká: duševní mrzáček ! Běž raději poučovat svého fotra a tam ukaž svoji statečnost. :)))
        P.S. Komu tykáš veleblbe, nepamatuji si, že bychom se společně klouzali na kravinci !
        • ... nikdy nebudeš sto napsat jedinou větu správně, trosko :)))
          • Vidím a čtu "sto", to myslím stačí, odborníku ...
            • ... česká gramatika nedostižně přesahuje tvůj primitivní duševní obzor, moulo :)))
        • ... nedělej, žes pochopil to, co jsem ti odepsal, ubohý balíku :)))
          • ... samozřejmě, že jsem vůbec nic nepochopil, culíku :)))
        • ... dobytku se vždy tykalo, degene :)))
          • No, drzému tykání ve společnosti takových dobytků jako jsi ty ano, tomu byzvýhradně věřím, blbounku nešťastný, zakomplexovaný !
            • ... neopisuj cizí myšlenky a nenechávej konečně před vykřičníkem mezeru, zdegenerovanče :)))
        • ).(
          • A to je všechno, co umíš ? Slabé ! Moc slabé - na vlastníka passatu, vidno, že máš spíše mozek na "passato" ...
            • Tak sbohem, ty kovaný intelYgente ...
            • Aha, antiblb se konečně rozepsal o své "osobnosti" ...
            • ... diskutovat s nejposlednější chátrou tvého kalibru nebudu, čau, ušmudlaný troubo :)))
            • ... na tebe toho nikdo moc umět nepotřebuje, zoufalče :)))
  • ... tak to dopadá, když balík může jezdit bentleyem :)))
    • tvůj plesnivej tráboš blbče?
      • ... mám passata, debílku :)))
      • traboš je z bakelitu ty chytráku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit