Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... je senzační, když póvl, který není sto napsat správně 3 slova, závidí super inteligenci :)))
  • ... nevybavuji se zásadně s primitivními bezvýznamnými zakomplexovanými krysami :)))
  • Už je to prolezlý prachama, špínou bafuňářů a v první řadě politikou. Metou cestu USA, jak hnusná je nenávist k Rusku je už u Boha!!!! Kde je seznam všech sportovců a z kterých států, co jim zakázali start v Riu a kteří zobalia startují????? A co ten dědek z MOV, co v Riu kšeftoval s lístkama???Jak najdou podplacenýho či zkorumpovanýho bafuňáře či politika, musí padnout celé výbory, svazy i vlády? Tak tedy jo, to je jejich vysvětlení kolektivní viny. Tak ať táhnou i čistí? Konečně se to pročistí!!!! A pak přijdou další zloději, další co dopujou.....Zlaté heslo Sováka z Chalupářů jako kontrolora v sámoškách: "Jen jednou jsem z krádeží podezíral jen jednoho, jen jednou.....A kradli všichni"!!!!!
  • Isinbajevová byla a je vynikající tyčkařkou.Nic jí ale nebránilo,aby odvoláním prokázala,že žádné podpůrné prostředky nikdy neužívala.Propadla se tak do schrumáže těch co zobali.Je na čase toto svinstvo vymýtit a mám za to,že bububu Rusku je správná cesta pro očištění sportu.
    • felix.julec
      Bojovat proti dopingu jistě,ale bez rozdílu.V tom vidím problém.Letos se mi tento boj jeví jako jednostraný.
  • ... to rozhodně není téma pro zdejší pitomečky, Jelena byla vynikající sportovkyně :)))
    • Ano, jak mohou vepři s ranci v kvádrech, zaštiťující se myšlenkou Olympiády a svobody sportu a spojenínárodů zničit možná 3-tí zlato skvělé tyčkařky. To je nejen na soud!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Mohou.Zobání před třetím a možná i předešlými zlaty jsou dostatečným důvodem.Kdyby Vám někdo svedl dívku modrou pilulkou,byl byste spkojen?Je to podvod a není pro to omluva.Berte to tak a budiž Vám to útěchou.
    • Už jste tady zase?Bijče pitomečků opakuji vyzvání-chybí Vám vzdělání a psychiatr.Občas si umyjte nohy.Mohlo by to být i od toho.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit