Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ráth na svobodu a zavřít tu sebranku, která to na něho narafičila.
  • i nahrávky. ODS hraje špinavou hru. Měla by si ve svých řadách pročistit od korupčníků a zlodějů. zase budou volby a bojí se. Volili jsme ODS, ale nikdy více. Budeme volit komunisty.
  • Necť ať sílí naše slavná a neocvějna KSČM společně s ČSSD.
    • m a g o r e
  • Je to prosté. Zmáčknout dalších oranžových 99 gaunerů a bude vymalováno :))))
    • Správně!
  • Pan Ráth ČSSD naopak posílí. Jeho kauza je pakatelem proti kauzám členů ODS a TOP 09
    • Přesně. Pravice se neštítí před ničím. Nikdy ji volit už nemíním.
    • Ty umíš počítat jen do 1, tak jsi akorát k smíchu :)))))))))))))))
  • 1.června to bude 59 let co tady vychvalovana komunisticka strana zavedla takzvanou menovou reformu a okradla cely narod bez mrknuti oka behem jednoho jedinyho dne.
    behem nepokoju ktere vypukli nevahala tato vsemi opevovana strana povolat vojsko a LM proti vlastnim lidem "delnikum".
    • Nebudu vás zatěžovat počty. De facto 1 koruna je dnes na úrovni tehdejšího 10 haléře-jako by haléř ani neexistoval. Ale i ten 1 haléř byla měna. To si uvědomte. Potom něco plácejte.
      Já, pokd bych mohl, tak bych všem boháčům sebral všechny peníze a bez náhrady. Je to jen pakáž zlodějská.
      • Když už nic jinýho, tak s korunama si moh za hranicema každej vytřít akorát tak pidel. Nesměnitelná srágora. A doma se daly koupit akorát tak kubánský pomeranče, vyšlechtěný ke krmení dobytka. Hajzlpapír byl jenom ve svátek. Jinak se řezalo Rudý právo.
        Špičková doba. Radši pudu dělat hajzldědka do nějaký normální země, než vás znovu snášet.
        • Soudruhu, tak běž dělat někam hajzldědka. Stejně se asi na nic jiného nehodíš. Mě ji taky můžeš taky jenom utírat. Takové blbosti čím se ohánéte, si nevymyslí ani naše vláda. A ta stojí za to.
          A na Kubě je lepší režim, než ten současný u nás.
    • Tak jak dopadla skrytá měnová reforma současných pravičáků?
      Dříve
      1 Kčs = 100 haléřů
      Teď haléře nejsou. Ten haléř nahradila ta 1 koruna , to znamená, že je měna 100 x menší než ta původní. To se vám líbí? Tak srovnávejte a počítejte, co je horší.
  • Kdo nebude volit levici, tak je vlastizrádce !!!!
    Nezasluhuje si víc, než plivnutí do tváře. Je to jen další šmejd, jako je celá tato vláda.
    • Tohle přesně je dikce komoušů. Vlastizrádce je ten, co si dovolí volit koho chce. Kdo si dovolí říkat a projevovat svůj názor odlišnej od vašich zvrácenejch, nenávistnejch, mstivejch ideí..
      Až vyhrajete volby, přestanete plivat do ksichtu a budete rovnou popravovat.
      Doufám, že tentokrát vám to ale tak lacino neprojde, jako v osmačtyřicátým. Armáda a policie snad už nejsou prolezlý agentama KGB. Bez nich jste nuly!
      Počítej s tím, že já do toho pudu natvrdo, jako Mašínové.
      Jestli na tebe narazím a budeš zase v uniformě Lidovejch milicí, tak to koupíš. A střílím rovnou na břicho.
    • Dobře to vím, a pravda je to jistá,
      že nejlepší je - komunista.
      Ať žije pracující lid, proletariát jako celek. Ať žije KSČM !!!
    • to je ale blbost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ten průzkum platí socani, to je jasný!
    • do dvou, chytrej kluk :-)))
  • Oproti Hřebíčkům a Bémům je Rád jen malý rathlík! *3*
  • Hlavně aby oslabili komunisté, nyní slibují hory, doly a kdyby se dostali k moci, chovali by se stejně jako před rokem 1989
    • Ty vado, jak to tak přesně víš? Nejsi náhodou taky komanč.
    • A jak se komunisté chovali před rokem 89?Nějak jsem si tehdy nevšiml,že by byli horší než dnešní mafiánský režim.Nebyl jsi náhodou před rokem 89 malým chlapečkem nebo dokonce ještě bičíkovcem v tátových koulích?
      • Ještě v roce 88 bachaři nechali chcípnout jak psa disidenta Pavla Wonku. Poslední politické vězně propustili až po revoluci. Co se dělo před tím? Mučení a šikanování signatářů Charty (chtěli po režimu jen to, aby aspoň dodržoval svoje zákony). Kdo si moc vyskakoval, jeho děti nesměly studovat to, na co měli předpoklady. Synáčci komoušů měli všude protekci. Když někdo nebyl ve straně,, nesměl vykonávat vyšší funkci - např. i mistři v některých fabrikách už museli bejt v KSČ.
        Všude nasaszený práskači, konfidenti STB.
        Proti peklu v 50. letech to ale byl pořád čajíček.
        Jestli to podle tebe nebylo horší než teď, tak jsi musel bejt jednou z těch s ..v ..iní, co měli prospěch z neštěstí druhejch.
        • A to ti řekla paní učitelka nebo jsi to viděl na ČT1?Já jsem byl v 80 letech mladým klukem,normálně chodil do práce,kde se muselo dělat.Můj hlavní šéf a mistr byli normální chlapi bez stranické knížky,ale několik mých spolupracovníků ji mělo a bylo jim to přitom prd platné,museli dělat také.A o chartistech mi nic nebulíkuj,můj soused byl přímo Havlovým bachařem v Ostravě Heřmanicích,takže mám informace z první ruky.Samý VIP vězeň s výhodami jakými se i v dnešních vězeňských wellnness ozdravovnách nemůže pyšnit ani současná nejprivilegovanější etnická menšina.
          • 1, zavírat lidi za to, že nesouhlasej s režimem je svinstvo.
            2. Pavel Wonka umíral několik dní v cele na selhání ledvin za asistence bachařů i doktora.. Byl těžce nemocnej už když ho zavírali. Neprovinil se ničím víc, než že trval na tom, aby komouši dodržovali swvý vlastní zákony.
            3. Že pro výkon vyšší funkce bylo obecně nutností být v KSČ je pravda. Znám fabriku (Fotochema v HK), kdeš i mistři v provozech museli.
            4. Že komunisti perzekvovali nejen svý odpůrce (a teď nemyslím ani disidenty, stačilo nesouhlasit se vstupem vojsk v 1968) ale i jejich děti, je svinstvo.
            5. Že komunisti nepustili nikoho za hranice (na západ, ale i do Polska nebo SSSR to bylo složitý, což je taky pikantní) je taky svinstvo.
            Takhle bych moh pokračovat nejmíň hodinu, a byli bysme pořád v 80. letech. Co se dělo v 50., ale ještě i počátkem 60. let, to bylo peklo srovnatelný s nacismem.
    • Blbost, přece dané slovo platí, Havel a Klaus vždy dané slovo splnili,nebo ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit