Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Afrika bohatne a Afričani se množí...
    • ... a jeden z nich dorazil na český venkov, že, balíku :)))
      • tak to se moc povedlo! Místní parazit a prasič stránek naděluje nadávky.Obecní špína se hlásí o slovo.Zalez do nory žumpo!
  • 700 000 roků vývoje. Takový je rozdíl mezi náma a Afričany, zjistili vědci
    https://twitter.com/StpWhtGenocide/status/734379812211593216
    • Tak že bychom na ně těch 700 000 let počkali, až nás dohoní?
      • ... tebe nikdo dohánět nepotřebuje, primitivní výkale :)))
        • No tohle? Zdejší král odpadní jímky nasadil mluvu , sobě vlastní.Marné žumpáci zas těch slovních obratů tolik neumí.Tak se předveď.
  • Když to afrika dovolila ať si nesťežuje
    • Nesouhlasím. To áte stejně jako u nás. Za vládnoucí partou sedí agenti CIA-spíše zaměstnanci ambasády pod Petřínem. V Africe je to totéž tam si mastí, agenti stojící za zbohatlíky, kapsy. Nechají si platit konsultace, zprostředkování nájmu teroristů, ale hlavně ZBRANĚ. To se dá nazvat neoterokolonialismus.
      • Když se přebere vodky, tak z toho jsou děsivé sny. *8*
        Jinak ti zaměstnanci ambasády pod Petřínem se správně označují FSB-KGB. *2*
        • pod Petřínem?

          https://mapy.cz/zakladni?x=14.4017004&y=50.0870234&z=18&source=firm&id=355966
          • Aha, tak oni si postavili minikreml na kraji Stromovky a přestěhovali se tam? No já tam nechodím pro instrukce ani chlastat a tak to nevím. Je to ale ošklivá barabizna. *2*

            Pozoruhodné jak soudruh "Quo vadis" alias "R" hned ví, kde sídllí FSB-KGB. *15* *2* *1*

            Výjimečně jsem soudruhovi "R" kliknul "souhlasí". *2* *15* *3*
            • To Vinetu:
              Konsulát USA je ve stromovce? *6* A FSB-KGB sídlí na konsulátu USA? *6* *8*
              To jsou mi novinky. *7* *7* *7*
            • Co to meleš to je konzulát usa
      • zahodit kalach a vzít do ruky lopatu to neumí
  • WARNING: kdo zde ještě nezná největšího primitiva, jedním z nicků tohoto póvlu je BTW :)))
    • táhni matkomrde
    • Podívej se do zrdcadla a uvidíš ještě většího.
  • ... jsem velmi spokojen, že jsem odhalil nejposlednějšího moulu na českém internetu :)))
  • ... OK, končím v tomto BTWstánu, jenom primitiv se zabývá zdegenerovanými troskami :)))
    • ... je jedno, kolik hlasů zadal primitiv, který není sto ani napsat řádek bez chyby :)))
    • No vidíš blbče, teď si se přiznal, že jsi primitiv, hahahaha!!!
      • ... měl jsi šanci pobavit se se mnou o normálním životě, ale ty si jej nazasloužíš :)))
        ... nepotřebuji si hrát na chytřejšího, prostě tomu tak je, užívej si dál svou ubohost
        ... ale už beze mě, na ubožáky už nemám ani minutu, čau
        • ... už neťukej samohlasy, to z tebe fakt inteligenta neudělá, jsi v haj*lu po krk, moulo :)))
          • ... myslel jsem si, že u nás jsou nejprimitivnější Rómové, jestli jsi též, omlouvám se :)))
      • ... jsi úplně v hajz*u, když pořád uděluješ hlasy o ho*ně, ale deb*lovi jako ty to asi patří
      • ... trochu mě to mrzí, ale nemám zájem z tebe udělat menšího primitiva, máš, co si zasloužíš
      • ... tvá primitivní oslovení mě nikdy nemohla urazit, protože jsi nepředstavitelný primitv :)))
      • ... špatně jsi to pochopil, ale tys vlastně nikdy nic pochopit neměl šanci, děkuji ti, žes mi pomohl oprostit se od skutečného póvlu, kterého jsi zjevně špičkovým reprezentantem
  • Copak Afrika. Také Češi bohatnou:
    Domácnosti bohatnou. Češi se přestávají bát budoucnosti a méně spoří
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/1740514-domacnosti-bohatnou-cesi-se-prestavaji-bat-budoucnosti-a-mene-spori
    Češi bohatnou, ale Němce doženou až v roce 2055, říká studie
    http://zpravy.aktualne.cz/finance/cesi-bohatnou-ale-nemce-dozenou-az-v-roce-2055-rika-studie/r~1ab5ff34e29211e485d7002590604f2e/
    Češi bohatnou, ale jde vlastně jen o hrstku vyvolených a vy mezi nimi nejste.
    http://eportal.parlamentnilisty.cz/Articles/8344-cesi-bohatnou-ale-jde-vlastne-jen-o-hrstku-vyvolenych-a-vy-mezi-nimi-nejste-pokud-se-tedy-nejmenujete-singer-dienstbier-a-tak-podobne-.aspx
    Ekonomika šlape, platy rostou a služby už zdražují. Ceny zboží ale dál klesají.
    http://archiv.ihned.cz/c1-65326790-cesko-je-znovu-na-same-hrane-deflace-cnb-zustava-v-klidu
    • Ceny vystřelí nahoru po zavedení EET
      Doporučuju každém si zjistit ceny autoservisů, kadeřnictví, ubytování, stavebnictví apod teď a pak ROK PO zavedení EET. Půjde to tak o 20% hore. *7*
    • Copak je to za žvatlala. Reálné ceny rostou. Za stejný nákup jsem před rokem zaplatil o 200 Kč méně. Letos 560 Kč. Pardon zlevnily diamanty o celé 2 Kč za tunu.
      Je vidět, že tomto, s prominutím státě, se mnoho nelepší. Stále je největším lhářem vláda a hned potom Ústř. statistický úrad.
    • Jen hrstka vyvolených to celkem sedí :) - všechno to sečteme - zprůměrujeme a hle každý pracovitý občan v Čr dostává měsíčně přes 25 000,- ........... známe :D. Na určení kolik se v Čr vydělává měli spíš používat modus a ně průměr který akorát poví že ano někdo má v tom a tom městě sakra pořádně napakováno a podle průměru se teda mají všichni dobře :D.
    • ... si se poněkud pomátl, pokud si myslíš, že někdo otevře jediný odkaz, asi jsi BTW :)))
  • Pravá tvář kapitalismu s lidskou tváří.
    • PřidávámPravá tvář kapitalismu s americkou finanční tváří.
    • ... doufám, že nejsi BTW, ten blije všude, ale je mi to fuk, mě degeni neva :)))
      • ... nepsal jsem, ten zdegenerovaný primitiv je všude, lehká oběť pro inteligenta :)))
    • ... nemáš už co pít, kámo?
  • Tak ráno zase musí na šichtu, imbecil blbec pitomečků, nějak si ten holobyt zaplatit musí, vzduchomrd pojebanej!!!

    WOW !!!
    • ... hlasy, hlasy, hlasy k ničemu, jsi nejprimitivnější č*ráček na světě, děláš mi radost :)))
    • ... tak už něco napiš o svých životních vymoženostech, trubko :)))
    • ... absolutně jsi v hajz*u, děkuji za tvé primitivní nabíhání primitiva inteligentovi :)))
    • ... pořád stejné, nevidím důvod zabývat se dál bezvýznamným zdegenerovaným póvlem :)))
      • Tak se přestaň zabývat svým egem.
      • Přikazuji ti, abys nám tady dělal ze sebe pitomečka, blbečku!!!

        CHICHICHI !!!
        • ... na tebe nemá nikdo, obávám se, že jako pokaždé absolutně intelektem nestíháš :)))
          • Ano, na mě nikdo nemá, obzvláště ne takovej žebráckej chcípáček jako ty, blbče!!!

            YEAH !!!
            • ... máš výdrž primitiva, ale nečapeš se, zakrslej zbabělej nedomrlej ubožáku :)))
  • ... naposledy opakuji chlapskou výzvu: kde chceš rozkopnout ten primitivní xicht, BTW?
    • Na to nemáš ty buzerante zabeďárovanej, radši se nauč psát, blbče!!!

      CHICHICHI !!!
      • ... stíhám se v pohodě opravit, jsi nejzbabělejší nevzdělaný primitiv široko daleko :)))
        • ... ano, jediné tvé hrdinství je místo plného života chlapa udělovat primitivní hlasy :)))
          • Za to si můžeš sám, že jsi blbec nevzdělanej a umíš howno, kunde!!!
            • ... z mého vzdělání jsi celou dobu totálně zes*anej, jsi největší primitiv, ničí tě to :)))
    • ... OK, zbabělost póvlu mu je vlastní, nezklamal jsi, s*áči :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit