Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je směšné, když si taková mezinárodní nula, jako Ing Zeman nebo Klaus myslí, že jsou něco víc, než americký velvyslanec. Český prezident nepotřebuje nic znát ani umět, jeho funkce je pouze v zastupování těch pár miliónu lidí, co se bohužel naučili ve světě zcela nepoužitelný jazyk - češtinu, přestože většina z nich má německé nebo polské kořeny. *1* *1* *1* Bylo by dost komplikované, aby na recepce chodili všichni, proto máme prezidenta, aby za nás vymetal rauty a pokud možno nedělal ostudu. *1* Což se ani zloději per Klausovi ani nevzdělanému Zemanovi moc nepovedlo.
    • Je fajn že ještě větší nula jako ty tu píše.
  • už se nevracej
  • Odjela pouť a lidí houf...
  • Tato židovská bukvice doufám již nebude nikdy k vidění!
  • Jedinný Kalousek s Petrem Fialou,se slzami v očích,pomáhaji Shapirovi balit kufry.Na letišti to bude s polibkama .
  • vivat Novojůesej pod vedením Donalda Trumpa
  • vivat Novočesko, Shapiro je pryč, jsme nejšťastnější člověk na světě..








    .
    • Vaše komentáře miluju. Vždy se pořádně zasměju. jste vtipálek.
    • jsi b l b z czechie
  • Můj názor je ten, že velvyslanec jakékoliv země by měl být diplomaticky na takové úrovni, aby udržoval dobré vztahy s hlavou státu. Pokud tak nečiní, je to špatný diplomat a měl by být vyměněn.
    A ke kritice té Zemanovy cesty. Každý z nás si o tom může myslet, co chce a své názory můžeme veřejně prezentovat a to třeba i v diskuzích nebo všelijakých protestních průvodech, manifestacích a já nevím v čem. Ale to si můžeme dovolit my, občané státu. To by si neměl dovolit velvyslanec jakékoliv země a věřím, že český velvyslanec v USA by se nikdy veřejně k nějaké cestě US prezidenta negativně nevyjádřil. A kdyby ano, tak by okamžitě skončil.
    Je to zas jen můj názor a jsem rád, že ho můžu prezentovat a vy máte samozřejmě právo nesouhlasit a slovně mě kamenovat *1*
  • Jsem rád že příznivec gay pochodů Prahou končí.Nezaznamenal jsem jediné pozitivum jeho práce.
  • Americký velvyslanec Schapiro končí, na Hradě i u Klausů se slaví...i v podhradí *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit