Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Putin má celého Bidena na háku.Ani se mu nedivím.
  • co bylo ukradeno,musí být vráceno,a tak se ruský krym vrátil rusku,ale prašivá amerika si dělala zálusk na sevastopol,už se tam viděla navždy,protože si vlastně ukradla skoro celou ukrajinu kromě krymu a novoruska
  • americký prašivý odpad
  • Co vyřvává do světa nějakej Američan, to nikoho nezajímá. A Ukrajice teprv ne.
  • I v dalším roce chce to stádo lumpů,které se díky troubovitosti obyčejného českého blba prolhalo po komunistech k moci zase dalšími miliardami zadlužovat Česko,aby tak zde vládnoucí lumpové naservírovali Sudety Němcům na zlatém podnosu.Všechny strany,které se po komunistech prolhali moci je třeba brát jako zločinecké organizace a všechny straníky těchto stran a hnutí,co se po komunistech prolhali k moci vybíjet na katovských mučírnách za vlastizradu s bezbřehou krutostí.Navíc znárodňovat veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
  • Co bylo ukradeno má být navráceno.
    Putin celou dobu tvrdil, že ruští vojáci nejsou na ukrajině, že je to lež.
    Kdo to asi na Ukrajině bojuje, povstalci? Já jsem taky povstalec, tak mi to říkala moje mamka když jsem byl ještě malý. Říkala ty povstalče, ale nikdy jsem nebojoval a nezabíjel, naopak vždy jsem lidem pomáhal. Není to teda naopak, rusko pomáhá ukrajině? Pomáhá zabíjet, ničit, zabírat území, které není jeho. Podle putina teda povstalci, ničí svoje města letiště zabíjejí svoje lidi. To je ale moudrý státník. Putin by měl hezky co zničil na ukrajině, taky opravit, ale na to mu finanční kapsa nebude stačit. Nikdy ruské elitě nešlo o lidi, tam člověk nemá žádnou cenu.
    • ty jsi povstalec?tak leda na nočníku,já jsem povstalec,hrdě se hlásím ke 4.odboji,odboj proti EU,NATO,USA a multikulti evropě
    • Krym patřil Rusku až do doby kdy ho Chrusčov předal Ukrajině.Putin jen napravil troubovitost Chrusčeva.Kdyby Krym nechal Ukrajincům ta už tam byla základna USA proti Rusku.Takové blby jako jsi ty bude třeba po revoluci likvidovat na katovských mučírnách.Jinak národ Čechů převálcují rozumnější národy.
  • Řidiči kamionů vytáhli do války proti Kremlu

    Tohle asi Vladimír Putin při svém projevu o stavu Ruska nečekal. Řidiči kamionů se začali bouřit proti silniční dani, za kterou by měli platit tři ruble za ujetý kilometr na federálních silnicích. Hrozí také blokádami.

    Tuto informaci jsem převzal ze serveru lidovky.cz. Ruské kamioňáky chápu a držím jim pěsti. Platit poplatky za ruské většinou rozbité a špatně udržované silnice se jim nechce. Na mnoha místech jsou to dokonce široké blátivé polňačky a nikoliv silnice známé z vyspělé Evropy.

    Vadí jim také, že silniční daň vybírá soukromá firma Igora Rotenberga, což je syn dobrého Putinova kamaráda. U nás a v jakékoliv jiné civilizované evropské zemi by z toho byl pořádný skandál. Kreml však sází na to, že Rusové jsou poslušné ovce, které si nechají všechno líbit.
    • Kam na ty blbosti chodíš? *1*
  • Tak sis Semjone o5 pokecal se svou partičkou virtuálních nicků?
    Tragéde... *15*
    • Komedie tu hraješ jedině ty.
      Ty sám jsi multinick zlej btw rybanna putin troll.
      I Semjon jsi ty. Protože jsi tuhle postavičku vytvořil když jsi zkomolil moje jméno Simona.

      Hodně lidí tě však už prokouklo. I Rejpal už tě odhali komediante *15* *15* *15* *15*
      • Rejpal těžko ten ukradl nick mně *9*
        • ty kecko, ty už ani nevíš jaký nick je tvůj, zlej trolle vždyť už se hádáš i sám se sebou *3*
          • tečka ty jsi b l b
  • dobré ráno, mohu se zapojit do diskuze ?? *14*
    • my Novorosijci nemáme zájem *10*
      • jsi zlý, ošklivý Putnohulič *11* jdu pryč
        • běž, běž
          • *15*
  • V mnoha zemích tzv. třetího světa to vypadá strašně, rasové, kmenové nebo náboženské války, statisíce mrtvých lidí, hladomory, obrovská bída. Viníkem této hrůzy jsou stoupenci tzv. politické korektnosti, mezi nimi hlavně komunisté.

    Ti neustále viní Západ z všech možných chyb a vymysleli si tzv. právo národů na sebeurčení. Ve skutečnosti však Těm, kterým chtěli pomoci, hrozně ublížili a na svém kontě mají miliony mrtvých. Pravdou je, že domorodci by měli Evropanům za kolonizaci spíše trvale děkovat.

    Britský ministr vnitra v Churchillově válečném kabinetu labourista Herbert Stanley Morrison řekl v souvislosti s dekolonizací moudrá slova. „Je to jako dát desetiletému dítěti klíče od domu, pistoli a číslo bankovního konta.“ Já dodávám, že dekolonizace zemí Afriky a Asie je to samé, jako uplatnit právo na sebeurčení v dětském domově. Ty konce si umí představit každý rozumný člověk. Chovanci v lepším případě vyženou, v horším zabijí vychovatele, rozkradou, co se dá, dům zdevastují, a pak se rozutečou po okolí, které začnou teorizovat.

    Markantně se to ukázalo například v roce 1975 v Angole, kdy po vyhlášení nezávislosti odešlo ze země na milion Portugalců, v zemi vypukla občanská válka, která vzala život desetitisícům lidí, a nový stát se bez kvalifikovaných lidí málem zhroutil.
    • vysvětlujte to americký indiánům
      • souhlas *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit