Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jano26
    Na videu si môžete pozrieť ako vyzerá tolerancia moslimov..
    http://section.sk/krestania-v-moslimskej-zone/
  • Jo jo. Jsem mladá a finančně zajištěná mladá dáma. Chi chi. *1* *1* *1*

    Zdejší ruští teplouši BTW tiradorové mohou prdnout vzteky i závistí.
    Dokonce si mohou za vteřinu podvodem přidělit i 8 bodů ale nemohou na tom nic změnit.
    A právě ta jejich vztekllá bezmocnost je nejkrásnější . Hell YEah *2* *2* *2* *2*
    • Píšeš takové trotloviny,že kdybys sem dala svojí adresu tak bych za tebou dojel a pořádně tě ojel.Prostě do tebe nastrkal nějaký rozum spodem.Rád dělám dobré skutky.Proto budu asi po revoluci dělat katovského mistra.
  • Blbá práce pro chlapa a pro Semjona Gayínka zvlášť, reklamní návrhářka s varlatama!!!
    • Já jsem holka Simona a holky varlata nemají.
      Doplň si vzdělání ruský teplouši a podvodníku s hlasováním Semjone Rybanne BTW *15*
  • Reklamní návrhářka? Není to to podsouvání nesmyslů z jedné, nikde nejmenované ambasády? Vzhledem k těm tapetám si to lehce odvozuji.... *14* *14* *14*
    • Pane tiradore jak jste starý? A cítíte se dobře?

      U žen je to tak že čím jsou starší tím více se vracejí do dětských let.
      Takže místo kalhotek nosí pampersky a rozumově je pak stará babka na úrovni tříleté holčičky. Taková stará babička pak končí v domově důchodců, Někdy i v blázinci.

      Takže si hezky hajneme, vezmeme prášek na uklidnění a spinkáme ju.
      *14*
  • Veni Vidi Vici - Přišla jsem, Ruské agenty viděla jsem , Zvítězila jsem. *14*
    Jak řekla slavná žena Julia Caesarová když porazila komunistické Galy.

    Zase za měsíc Pa Pa. a Máte přísný koukat na mojí facebookovou stránku. *16* *16*
    Není sladce růžová a nejsem infantalní protože jsem mám ráda americké komiksy. *16*
    Podobné komentáře zdejších pivařů z horní dolní bych si vyprosila.

    Mějte se demokraticky tedy krásně. Nikdy ne vaše vzdělaná mladá Simča. Tsss *15* *15*
    • Věcná! To Tss jsou Technické služby Sokolov? Jen se ptám.... *14*
      • Já jsem Olomoucká holka. Když půjdete kousek za hlavní nádraží tak uvidíte
        staré vysloužilé coury. Povadlá prsa, tlustý zadek, minisukně, roztrhané punčocháče,
        silně nalíčená padesátnice která zoufale loví zákazníky. *2* *2* *2* *2*

        Dobrou noc. *14*
  • Jarmar je příkladem druhu který sice už slezl ze stromu ale pořád zůstal
    hrubým neotesaným neandrtálcem. Zvířetem. Tedy mužem.

    Nemůže se smířit s tím že my ženy jsme nyní vzdělané a samostatné. Dovedeme řídit
    nejen žehličku ale i letadla a doonce i celé státy.

    Jeho společenské Faux pas je nepřehlédnutelné.
  • Jsem vzdělaná mladá dáma a ráda jezdím za kulturou!
    Och pardon Jarmare z horní dolní! Ty nevíš co to kultura jest.
    Honem utíkej a najdi si to ve slovníku.

    Nebudu tě trápit slovama jako konsternovaná a td. Vím že bych tě uvedla do rozpaků
    protože cizí slova neznáš *5* *5* *15* *15* *15* *15* *15*
    • ale korunu za tebe nikdo nedá *1* *1* *1*
  • Co znamená reklamní uklízečka, e???
    • Já jsem reklamní návrhářka.
      O uklízení tu žvaníš pouze ty teplouši BTW. Asi máš s uklízením WC bohaté zkušenosti
      Stejně jako s podváděním při hlasování *2* *2*
      • Kecáš.Revoluční zpravodajská služba zjistila,že děláš hajzlbábu v Domažlicích.My budoucí zasloužilí revolucionáři máme informace z první ruky.
      • jsi koště nic vic
        • Já nejsem stará babka. Pokud narážíte na příspěvky které jsem napsala
          jako pusinka v článku zemřel Havlův architekt, tak to jsem si jen dělala legraci. *8*
  • Místní psychotik se nám o5 převtělil, tentokrát do Evy.

    Všichni dobře víme, že se jedná o Stbácké *12* Semjona Bukviče, místního nácka a podvodníka s IP adresami.

    Sni dál Semjone o své virtuální Simonce... *15* *15* *15*
    • Já jsem holka Simona.

      Virtuální je tvoje postava Semjon protože neexistuje. Vytvořil jsi ho tak že jsi
      zkomolil moje jméno Simona.
      Jsem demokratka. Nacista je tvůj Putin.
      Jako StBák se chováš ty gaunere. Kadeš nicky a lžeš.

      Ty tu podvádíš s hlasama a IP adresama. S tím podváděním mínus 7 za vteřinu jsi nenápadný
      jak howno na gauči *15* *15* *15* *15* *15*
      • bojiš se pravdy co *1* *1*
        • Zatím jsem tu ze lhaní usvědčila já tebe Jarmare sedmilháři *15* *15*
    • jo je to buznička
      • Já jsem holka a tobě to vadí Jarmare. Takže tepouš jsi tu spíše ty *15* *15*
        • jasně simone tohle si tvrď u vás v gay baru
          • Já jsem holka Simona a tobě to vadí Jarmare. Takže teplouš jsi spíše ty .

            Nevím proč bych chodila do Gay barů
            Jsem ženská a mám ráda chlapy. Gayové ženy rádi nemají
            Pokud to nevíš tak jsi pěkný hlupák *1* *1*
  • To je zase brblot zdejších hospodských všeználků z horní dolní.

    Nadávají že jsem slepice a pak jsou překvapeni že jsem zaneřádila celý Tiscali dvorek.
    U slepic je to přeci přirozené že. Ko ko dák pánové *15* *15* *15* *15* *15* *15*

    A vyprosila bych si to vaše důvěrné tykání ju. Já jsem husy nepásla.
    Nejsem ani vaše hej pocem Mařka servírka z vaší hospody 150 cenové *15* *15*
    • Takovej podnik neni co by vza takovou hnusnou ženskou jako jsi ty
      • Jsem mladá, pěkná a finančně zajištěná mladá holka.
        A jsem ráda že se užíráš vzteky i závistí Hell yeah.

        Tiscali jsem vždy měla jen jako odechovou zábavu. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
        • stále stejné lži simone
          • Já jsem hoka Simona
            Ze lhaní jsem tu usvědčila já tebe. Takže jsi už jen trapnej nulo *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit