Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Ženy si během své periody nekupují vložky a tampony jen tak pro potěšení. Tak proč musí každé dva, tři, čtyři týdny platit navíc deset procent? "
    .
    Milé ženy, věřte, že ani já si jen pro své potěšení nekupuji jídlo a pití. Je to nutnost, bez které bych umřel.
    Tak proč musím ne každé dva tři týdny, ale každý den platit z jídla navíc daň? No prostě protože to tak je.
    • Za co to mínus? Nevěříte, že každý den nejméně dvakrát jím? Fakt nekecám :-)
  • Pokud vím tak v Austrálii žádnou spotřební daň nemají a těch 10% je DPH kterou zavedli až po olympiádě v Sydney aby ji bylo z čeho zaplatit do té doby neměli ani žádnou DPH ...
  • Ať si je narvou do huby, bude klid... *1* *1* *1*

    Normální ženská to chápe, feministka nechápe nic a chce se prostě jen zviditelnit.
  • bezregistrace
    Petice je dobrá tehdy je li napsána na klacku ...
  • Hloupý nápad.

    Tampon i vložky jsou prostě zboží. Nechcete je kupovat? Nemusíte.
    Můžete si je vyrábět. Je to jen vaše volba.
  • *1* *1* *1*
    • Kdyby jste měl menstruaci tak se takto nesmějete. *16* *16* *16*
      • hele, soudruhu, ty tak máš nanejvýš ranní erekci s ejakulací. *1* *1* *1*
        • Simčo, nech toho. *16*

          Já jsem bezpartijní. ne soudružka.
          • Kdo propaguje a hájí komunismus, ruský fašismus, šíří primitivní ruskou propagandu pomlouvající svobodný demokratický svět, ten je soudruh. A je jedno, jestli je členem nějaké partaje. Soudružství je duševní úchylka, nikoli členství.

            P.S. To že nejsem žádná Simča není důležité. Necítím potřebu střídat nicky jako někdo. PJokud si to někdo myslí, je to paranoidní blud a měl by navštívit psychiatra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit