Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jestli je to tak jak se v tom článku píše,tak to Trump dělá dobře.A na vízech není vůbec nic špatného-stát je přece víc než zeměpisná oblast-proto by měl být styk s cizinou vždy vízový.

  • to napsal provokater komunista z kuby aby nas strašil.kdo bude chtit do usa tak tam pojede.
  • Titulek i obsah článku ukazuje úroveň a předpojatost našich medií. Nevím, zda to dokonce není trestné, když svými úvahami redaktoři straší lidí před něčím, co nikdy nebylo vysloveno.
    Holt pravý opak, než za komunistů. Ti zakazovali jiné, než chtěli, a dnešní média si zase píší co chtějí, za každou cenu. Lžou, mystifikují, a předestírají pseudofakta za skutečnost. Dnešním médiím není opravdu co věřit a pokud bude nějaká komise posuzující právě předestírání lží za pravdy, teda budou mít práci více, než naše dnešní soudy.
  • *14*
  • všichni jsme Sajmon
    • ty jsi Semjon!
  • Proč se lidé tlačí tam kde nepatří. Každý normální člověk má svůj domov ten si má chránit a nemá se tlačit tam ,kde není vítán.Každý si do domu pustí toho, který mu vyhovuje.
  • Co to je za moudra ? O vízum do USA si musí zažádat každý občan čr!!! Nepsal tento článek nějaký kavárník,slunickař neboli sorosova hnida?
  • Já být Trumpem, tak vstup Čechům taky zakážu, nemáte tam co trajdat. A nepustila bych tam ani Ovara, ještě tam ztropí nějakou ostudu, ožere se a budou lítat undy a lidky a šavle, ta jeho trampolína by se nestačila divit, co sedí v ČR na hradě.
    • A bustu zrzavýho Veškrny bych pochcal a pak bych ho hodil do hajzlu plného hoven.
      • To víš, bustu ožralého Becheroviče tam mít nebudou. *1*
        • no to je fakt, zrzavýho Veškrnu nikdo nechce
      • ale to by jsi musel dávat pozor, protože TY by jsi mezi těma výkala plaval už dávno.
  • No tady se to hemží hoaxy diskutérů, které mají původ v Kremlu, že? Já si ale myslím, že pravda a láska nakonec zvítězí nad lží a nenávistí zdejších pisálků.
    • Soudruh Zeman nám přece tvrdí, že zde žádná ruská propaganda není?? Stačí si přečíst zdejší žvásty rusáckého Simona (BTW, Američanka Simona či jiné kreatury)
      • On ten punc toho neevropského východostepního "myšlení" se hned pozná. *15*
        • ty si Slovan, Simone kretééne
          • Já jsem člověk, pak Evropan, pak Čech a obyvatel města mého bydliště. *3*
      • totó Simone ty si rusák, dobře ti tak
      • Smradlavej Simone, že jsi úplně blbej? Jo, je to místní idioot Simon..hi..hi.. *2* *2* *2*
      • si povídáš sám se sebou? *15*
  • axell1990
    No zajímavý článek má však jednu drobnou chybku a to že stejné nařízení vydal už Obama a dokonce se týkalo i stejných zemí. Trump tedy pouze obnovuje nařízení svého předchůdce a všechny spekulace v tomto článku jsou tedy poněkud zcestné a jen součástí hysterie, která zachvacuje některé jedince v momentě kdy se vysloví děsivé zaklínadlo Trump.
    • Takový zákaz (takové nařízení ) za Obamy neexistoval. Trump ve svém nařízení odkazuje na dřívější výnos ministerstva pro vnitřní bezpečnost, které zmíněné státy klasifikuje jako nezpůsobilé pro program Visa Waiver.
      Viz Sekce 3 odstavec c)
      … I hereby proclaim that the immigrant and nonimmigrant entry into the United States of aliens from countries referred to in section 217(a)(12) of the INA, 8 U.S.C. 1187(a)(12), would be detrimental to the interests of the United States, and I hereby suspend entry into the United States, as immigrants and nonimmigrants, of such persons for 90 days from the date of this order.

      V textu je dále zmíněna Sýrie, ostatních šest zemí vyplývá z odkazu – státy jsou obsaženy v několika normách, např. Terrorist Travel Prevention Act 2015. Tyto normy pouze vymezovaly problémové státy a režim udělování víz (ten zpřísňovaly), nezakazovaly však jejich obyvatelům cesty do USA. To udělal až Trump zmíněným výnosem.
      Přečtěte si, prosím, všechny normy zmíněné v Trumpově nařízení - najdete ho v hypertextovém odkazu článku.
      Pěkný den. Autor
      • axell1990
        Myslím že vám dlužím drobnou omluvu , nevyjádřil jsem se totiž úplně přesně. Narážel jsem přesně na Terrorist Travel Prevention Act 2015 a jeho doplněk z roku 2016, který přidává na seznam zbylé 3 země. Nicméně stále si stojím za tím že zákaz vstupu občanům zemí s dlouhou historií exportu teroristů, vůči kterým již byly v minulosti zavedeny ochraná opatření je na míle daleko od zákazu vstupu občanů zemí, které jsou spojenci spojených států. Je tedy poněkud zvláštní naznačovat že by češi měli mít zakázán vstup do USA když jsem členy jak OSN tak NATO... prostě pro to nevidím žádný logický důvod.
        • K poslední větě - Ani to nebylo nikým, natož Trumpem takto vysloveno.
      • Mno kopírujete své příspěvky hezky, ale co reakce na ten další dotaz?
        Ale tak zkusíme to jinak..... Trump se má tedy chovat jako Obama, tedy bombardovat to tam jak jen to jde a prodávat zbraně SA aby měla s čím přispět k míru i ona? Hlavně těm ze zbombardovanych státu nepozdrzet vízum protože oproti humanitárnímu bombardovánícku je pozdrzeni víz hodně přes caru?


        Zpět k článku, Připouštím že pokud se Amerika rozhodne vybombardovat ČR tak bude adekvátní krokem nám zavést víza a i pozdrzet je .... Nicméně tajné doufám že tomu bombardování nebudete chtít nějak pomoci, jen aby se ukázalo že nám fakt potom zavedou víza.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit