Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak STB J.Žižku by se určitě nikdo evidovat neodvážil. Falšovat záznamy nebyla legrace a nevěřim, že se toho někdo odvážil.Zvláště u STB. Tehdy pro silové složky existoval vojenský soud. Takže. Co je v archivních záznamech napsáno...stalo se. Můžou tam být garamatické chyby- to je ale vše. Všichni co se soudili , že já nic, já jsem to nevěděl, já tam ani nebyl- chtějí uspat svědomí.
  • Co se furt řeší?
    1) Evidován "oprávněně" či "neoprávněně"?
    Pokud je v evidenci zapsán, tak je evidován. StBáci si do evidence mohli zapsat koho chtěli, třeba i Jan Žižku z Trocnova.

    2) Spolupracoval nebo nespolupracoval, tedy donášel čili práskal, ano či ne?
    To se má řešit. Pokud jsou od něho v archivu nějaké zprávy, hlášení atd. tak je to jasné.
  • pronáší velká slova. Prý Pana Babiše dohánějí staré kauzy. Jo Bohušu. Dohání jej Hnizdo čapí dohání jej STB a další veselé historky socanů a TOPáků. Ale člověče - ono NIC. Preference ANO stoupají protože to už se tak všeobecnému otlounkánkovi dělá. Je třeba jej hmatatelně podpořit. Přijdou volební meetinky. Zejména TY Bohušu jsi kandidát. Kandidát na Vajíčkového krále. Vzpomínáš jak dovedeš n.srat lidi? Jak jsi tuhle u voleb machroval se sádrovým límcem? To byl asi důkaz přizně voličů, co?Pořádně hmatatelný.
  • je kvalitní demagog. Asi něco takového jako úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky.Pokud se svědci vyjádřili že - nic. Tak nic. Nedá se nic dělat. Ten ústav potřebuje zejména být vidět. Nedaří se mu to. Zatím tady pan Babiš hladce válcuje zavedené letité všiváky na zdejším politickém dvorku. Sobotka, Benda. Kalousek vřískají vzteky - a ono nic. Upadnou v posměch a zapomnění.
  • Slovenský ÚPN neuspěje ani u ÚS. Pan Babiš, budoucí premíér, opět vyhrál.
    • Podvodem, jinak vyhrát nemůže. Parchant hnusný.
  • Jenom aby se pravdomluvní "důstojníci" ŠTB nedomáhali očištění jmen od spojení s kauzou BUREŠ. (A samozřejmě tučnou satisfakci za léta "dřiny").
  • Když to řekl a potvrdili mu to dokonce DVA svědci, tak to musí platit, to je přece jasný. *14*
    • Dva vysocí důstojníci StB.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit