Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slováci musej mít dobro *1* z toho co máme za premiéra
  • Kdo vyjel na Západ převážně ředitelé podniků museli po přijezdu podat zprávu.Proto každý,kdo často vyjížděl za hranice měl svého STB.To bylo na velvyslanectví a jinde.Proto i pan Babiš byl v evidenci.jako pracovník zahraničního obchodu.Proto nechápu tolik pokřiku pro nic.Slyšel jsem vEU Babiše mluvit anglicky a byl jsem na něj hrdý,že nepotřeboval tlumočníka.Přestaňte to v tomto státě vše překrucovat.Babiš toho udělal pro tento stát tolik,že po podvodném roku 1989 jako nikdo.Budeme ho volit a Okamuru také.Konečně tady nastane demokracie a pořádek a ne plácání prázdné slámy.Věnujte se této kolonii EU a USA je to tady o život a nejen padajícími mosty,nekvalitními a v zimě neudržovanými silnicemi a chodníky.Je toho dost co je tady k horšímu než před r,1989.Ale máme banány,které nejsou vhodné pro starší lidi atd.A navíc stojíme ve frontě na ÚP na podhodnocenou práci.
    • Pročítám diskuzy a zjistil jsem,že mám -10 bodů a 7+.Máme demokracii a proto pindám,že pindám a o věci nic nevím.Proto jsem psal,že je třeba zdůvodnit proč tak konám,co se mi nebo část nelíbí.Myslím ,že by pak diskuze měla úroveň.Jinak je to plácání prázdné slámy.Zajímejte se raději o taxikáře,kteří vás mají na háku.Politici nekonají a jste rukojmí těchto lidí.ˇNapsal jsem,že život v tomto státě začíná být problém.Jsem rád,že jsem nemusel často využívat služeb těchto lidí.Když jsem viděl na Ruzyni knížečku,kde bylo napsáno cituji pozor na pražské taxikáře,protože vás šidí.konec citátu.Tak jsem se styděl a jel s příbuznými raději sociálkou.Jednání na Ruzyni bylo hnusné.Věřím,že uber bude mít větší zisky.Stačí si sednout k nim a bude od těch neslušných klid.Ta paní ,která má prostor v televizi snad z národa dělá blbce.Co obsazování cizího majetku to vám také nevadí.?Myslím,že pochopíte až se vám to stane osobně nedostanete se včas na letiště,na pohřeb,na svatbu,do nemocnice apod.Pak bude možná poměr obrácený.Kdo platí ty mladé lidi na střeše?Zdá se vám to málo jak se tzady žije v tzv.demokracii a svobodě ,mě ne!.
    • Souhlasím s Vámi.Mohou za to především politici,kteří z něho před volbami měli husí kůži.
    • Když za bolševika, náhodou, vyjel na Západ, třeba soustružník , nebo manšinfíra, byl volán na osobní oddělení, toho kterého podniku, a chtěli po něm vyjádření s kým mluvil, kdo ho kontaktoval atd. Byl o tom sepsán záznam a ten se posílal na Stb. Nikoli tedy, že by člověk chodil přímo na StB. To chodili jenom binzáci , udavači a agenti. Navíc Bureš práskal za odměno. Na to měli estébaci fondy. Tak tady neoblbuj, bolševiku zasranej.
      • Odkud víte experte "TOM231",že Babiš práskal?Vy jste byl tehdá v aparátu StB?Nemohl byste pomoci ÚPN a ministerstvu vnitra na Slovensku,kteří si s tím neví rady?
      • Ty o tom máš nějakej přehled.
    • Hlavně si pod sebe podvodně nahrabal 100 miliard, když dře dělnickou třídu, a prodává předražené a nekvalitní potraviny. *1* *1*
      • A co Vy "Kočičáku" na pana Kellnera,Bakalu?Taky je statečně odrovnáváte za okrádání dělnické třídy?Máte buď mezery nebo přiblblou zaujatost proti Babišovi.
        • Klid, tito tzv. demokraté jsou ve skutečnosti placení olizovači řitního otvoru váženého pana Bakaly. To je naprosto průhledné a evidentní. Babiš, Zeman a Okamura jdou tomuto "poctivcovi" po krku, tak si tento pan "Poctivý" zaplatí smečku bezcharakterních zrůd, kteří pak pro něj dělají špinavou práci na sociálních sítích.
  • Udavač vždycky patřil mezi vyvrhely a největší odpad, každého národa.
    • Máte na mysli někoho konkrétního?Sabinu,Fučíka?Jinak je to tvrzení jako že den má 24 hodin.
    • Jestli je to tak, tak pak je to s naším národem dost špatný. V práci na sebe donášeli navzájem, až na světlé výjimky, šéfovi skoro všichni.
  • Nevíte náhodou, proč ho zeman tak protěžuje? Že by o něm něco věděl ? *14* *14* *14*
    • Něco jako,že by Babiš měl na Zemana kostlivce v almaře?Blahopřeju,teď se mi rozsvítilo a objasnilo logiku posledních desítek týdnů.
    • Co znamená slovo "protěžovat"? Spisovná čeština to rozhodně není. Negramoti to používají docela často, ale já si nejsem zcela jist významem tohoto výrazu. Na druhou stranu jsem slyšel názor jednoho jazykovědce, že tato podivná zkomolenina je používána negramoty poměrně často, a lze ji tedy vlastně už považovat za české slovo a dokonce i hloupí čeští novináři jej používají. Stejně by mě zajímalo, co to doslova znamená.
      • Máte mezery "Snílku".Toho jazykovědce bych chtěl poznat.To slovo znamená,že chceme zvyšovat váhu věhlasu osoby nebo jeho názorů.Čili tuto osobu "protíhovat".Víc snad netřeba.
        • Tak tuhle teorii slyším poprvé. Ale nemá se náhodou místo podivného slova "protěžovat", používat spisovné a věky prověřené slovo "protežovat"? No prostě něco jako od "protekce".
          Comprendes?
  • No když teda nemám volit Babiše, tak budu volit Okamuru. Ten je vlastně lepší než Babiš, vše říká na rovinu a říká to, co si myslí a cítí. Konečně se už nemusím trápit tím, koho budu příště volit. Jedině Tomio!!! Za pět let Tomio na Hrad!!!
    • Blahopřeji,vykrystalizoval jste.Ale radši tento způsob vývoje opusťte.
  • Větší tandem gaunerů, jako je dnes na Hradě a ve Strakovce, tu snad nebyl ani za komančů!?
    • A že jste ve volbách prohrál?Zamyslete se.I nad sebou.
  • že tady to naprosto nikomu nevadí. A nevadí ani Čapí hnízdo. A nikdy vadit nebude. Protože kdyby tady nepřišel Pan Babiš, tak si tady doživotně budou předávat smečky socanů a ODSáků veslo. A budou si přikrádat buď víc nebo míň. Ale furt.Ale Pan B. s nimi udělal pořádek. Zejména ale - za svoje.Celé si to zafinancoval sám.Těžko pro další peníze. Proto mu ty partičky extragaunerů nemohou přijít na jméno. A to je dobře.Takže Vivat Babiš!
    • Mluvíte mi z duše,chlapče.
    • ..."doživotně budou předávat smečky socanů a ODSáků veslo." to je presne akorat neni treba volit misto nich Koblihare to mi prijde sebemrskačství!!!
    • Akorát že Babiš si nahrabal ze všech nejvíc, ca 100 miliard. Kam se na něj hrabou ODSsáci s ČSSD. Tak třeba Kalous se 20-ti miliónama, Ne bo chudák Čistej Standa s 1,5 milionem. *6* *7* *8*
    • Ironii a černý humor miluji. Ale máte to trochu kostrbaté. Já bych to ještě učesala.
  • Samotný prolhaný, slovenský, estébácký, podvodník by snad sám o sobě ani tolik nevadil. Fatálním problémem ale je 30% českých voličů s velmi chabou inteligencí.
    • Při chabé inteligenci 30% českých voličů byste se zařadil kam?Dobře se zamyslete,protože úměrně % Vaší skupiny voličů klesne i Vaše inteligence oproti těm 30% chabých.
    • Je vidět, že moc toho nepamatuješ. Každý kdo měl co dočinění se státní službou byl evidován . To neznamená , že byl estébák . To si pleteš pojem s průjmem. Každý stát si hlídá své úředníky . Myšlenka , že pracuješ ve službách státu a nikdo tě nehlídá je velice najivní.Být evidován neznamená být vinen. Tak že dost urážek a fakta na stůl jinak ticho. *8*
      • ANO, jak říká zeman - držte h..u. *14* *14* *14*
      • "Každý kdo měl co dočinění se státní službou byl evidován "
        >
        Píšete nesmysly.

        K 31. říjnu 1989 evidovala Hlavní správa kontrarozvědky (II. správa SNB) 1575 agentů, 5 rezidentů, 112 konspiračních bytů, 82 propůjčených bytů a 1292 důvěrníků. Regionální složky StB (KS StB v českých zemích) registrovaly 7250 agentů, 178 rezidentů, 794 konspiračních bytů, 538 propůjčených bytů a 7384 důvěrníků.

        Jinak nevím, proč mi tykáte. Kozy jsme spolu nepásli a pokud jste byl třeba vy nějak činný u StB, ani to nedává důvod, abyste každému tykal. Díky za pochopení.
  • Úhel pohledu-nechápu, co tímto Slováci sledují, že nám takového týpka podstrčili? Napadá mne jediné, možná, že takových je na Slovensku ˇ"už privela". *1*
    • A nenapadlo Vás "tiradore",že pokud je takových "týpků" na Slovensku "něurekom",tak u nás se jich nedostává?Podle mne nám byl seslán asi tak jako dvoužloudkové vejce.
    • Ze Slovenska ho už dávno "vykopali" tam si ani neškrtne. Tak se vetřel imigrant jeden do Čech. *12* *12* *12*
  • Já si myslím, že proti Babišovi se všichni spikli - Čapí hnízdo, Brusel, Bratislava a jeho rodné Slovensko. Všeci kradnú, jen on je čistý. *1* Zloděj a k tomu estébák , to je takový komplet k výkonu premiéra ČR *1*
    • Věřím,že neučíte,pane "učitel".Jste zblblý sdělovacími prostředky a kamarády u piva.To by našim dětem neprospělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit