Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rittiga zavřou, až zavřou Babiše.
  • Agrofert v r. 2013 zaplatil na daních nějakých 649 mil, jen taktak se dostal do první STOVKY největších plátců v ČR

    na dotacích vybral přes 3 miliardy
    • Skvělý vývar, což?
  • Soudruh ELECTA nastoupil do služby?
    • Copak ubožáčku? Nahlášeno, není k tématu! Dal jsem si předsevzetí, s každým imbecilem a zlodějem zatočit!
    • ... jsi skvělej, ten chudák neví, kam dříve skočit, Klaus vedle mu také dává hezky zabrat :)))
      • Jo, jo, StB potažmo KGB peníze zadarmo nedá. Zvláště když jde rubl do "píp". *2*
        • O tom by jste nám mohl psát celé hodiny, kdyby to nebylo jaksi od věci psychopate!
  • Bylo by dobré všechny příspěvky "osobnosti" antiblb rovnou hlásit.
    • ... ano, ty zbabělá estébácká kryso, jen do toho :)))
      • Každý příspěvek nahlášen.Vy duševní odpade! A znovu upozorňuji,že s troskami si netykám.
        • ... psal snad někdo, že stojí o tykání z pomatencem?
          • Tak mi netykejte dutohlave,mohl by jste dostat po držce.
        • ... a já znova upozorňuji, že již v 1. třídě základky děti ví, že se za čárkou nechává mezera :)))
          • Věta,Vy hnoji začíná velkým písmenem a končí tečkou zjebe!
  • ... všem blbům přeji v jejich zoufalství ze své bezvýznamnosti a omezenosti hezký zbytek blití v tomto útulku tiscali pro blby dnes, zítra, do konce roku, celé svátky atd. :)))
  • koukam na pracovitost antiblba podle toho kolik ma příspěvků tak jenom maká,maká a maká ..... *2*
    • Antidemokratický antiblb psal, že jde něco dělat, zřejmě počítat antiperle a to prosím vsedě a bez antidekubitní podložky. Nu zaplaťpánbuch, aspoň tu nebude mektat ty svý anticipace. A my nebudeme, kvůli jeho přítomnost zde, brát antialergika!!!
      • ... je patrné, že ty píčov*ny, o kterých píšeš, na rozdíl ode mne důvěrně znáš, balíku :)))
      • ... jenom zbabělá lidská troska se schovává za ostatní, blbe :)))
        • To si jen myslíš magore!
          • ... chachacha :)))
    • ... za čárkou chytrý pisatel nechává mezeru, blbe :)))
      ... podívej se, trapáku, jakou dobu jsem zde dnes strávil já a jakou zdejší hvězdy :)))
      • Ty máš čárku na trenkách, tudíž mezi chytrý nepatříš dmnte!
        • ... máš trapné představy, ale co ti také zbývá, šašku, že :)))
          • ... vidím, že nějaký primitiv hlasuje jak vzteklej, tím však chytrost nepobere :)))
            • ... že by ten blb pracoval v Babišovo slepičárně, tam musí být počítačů :)))
            • Má službu, soudruh, a než obskočí všechny počítače na služebně tak se pěkně zapotí. *2*
  • Zdá se že tu máme 2 Babiše - jeden na puse bojuje s kmotry a politiky zatímco druhý
    se s každým kmotrem zná a chodil na všechny narozeniny politiků. *15* *15*

    Nechápu že ho voliči Miloše Zemana podporují. Co řekl Zeman před prezidentskou volbou?
    Toto: když byl někdo v KSČ a po listopadu šel do nějaké levicové strany
    dá se to chápat. Pokud si však někdo s rudou knížkou dnes říká pravičák je to na zvracení.
    Inu Babiš toto kritérium pana prezidenta na zvracení splnuje.
    • ... přání otcem myšlenky blba :)))
  • ... děkuji za pozornost pilně hlasujícímu trotlíkovi :)))
  • astupitelstvi maji cas.Spoustu casu.To se po ranu kafickuje pak beseduje a je tu obed.Po obede se chvilku mrkne na spisy a uz je tu odpoledni kaficko a priprava na cestu domu.To vse za cca 70 000,- mesicne.Do komplikovanych veci se zasadne nejde.Ty se odkladaji.Delaji se jednoduche elementarni oripady.Krasny zivot v praci,co?
    • ... málo ses učil, ňoumo, že :)))
  • ... Babiš a já jsme velmi pracovití lidé, tak jdu raději něco tvořit, než trápit houf blbů :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit