testovaci text

Diskuse pro Článek

Babiš zas mluví jinak o úderu na Sýrii. Chameleon, rýpl si Kalousek

16. 4. 2018 – zpravy.tiscali.cz

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) v pondělí při návštěvě Karlovarského kraje řekl, že nálet USA, Británie a Francie v Sýrii má odstrašit od používání chemických zbraní. V sobotu spojenecký zásah ...

zpět na Článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 57

napsat komentář

bijec pitomečků (inkognito)

1 souhlasí, 3 nesouhlasí

0
18.4. (38 dnů) upraveno v 17:13
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

0
18.4. (38 dnů) upraveno v 17:14
vlákno reagovat

Ale ty zas nejsi bijec (inkognito)

1 souhlasí, 4 nesouhlasí

jsi Rudyn Hrebeňár malý šedivý skřet z Ostrova, Lidická 1332.Lůza co parazituje na dávkách.
17.4. (39 dnů)
vlákno reagovat

Zaprdenykalousekfuj tiscali.cz

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Právě na Barrandově perlí blbka Udzenija z ODS.....kvalitní materiál!!! ))
17.4. (39 dnů)
vlákno reagovat

bijec pitomečků (inkognito)

1 souhlasí, 3 nesouhlasí

0
17.4. (39 dnů) upraveno v 17:13
vlákno reagovat

Karel IV (inkognito)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Na to nelze než vyjádřit souhlas a podporu. Křiklounů, co se pod Vaším příspěvkem tak snaží si nevšímejte. Vidět rusofila, komunistu (a kdoví co za perly ještě dokáží zplodit) za každým, kdo po záskuze ocení "demokratickou" činnost Západu, tak na to je potřeba obzvláštní inelekt. Je možné, že to nejsou jen lidé s provedenou demontáží mozku, ale spíše absolventi IVLP. Pro neznalé: IVLP (International Visitor Leadership Program) je program ministerstva zahraničí USA. Oficiální stránky: ( exchanges.state.gov/n...m-ivlp ). A pro ty kované zastánce USA a nových pořádků rozhodně nebude problém si přeložit alespoň poslední větu prvního odstavce: " Professional meetings reflect the participants’ professional interests and support the foreign policy goals of the United States". To jenom aby věděli s kým máme tu čest. Za komoušů se to u nás nazývalo VUML ( pro neznalé a o to více dezinformované dnešní propagandou: VUML je zkratka "Večerní Univerzita Marxismu-Leninismu)
17.4. (39 dnů)
vlákno reagovat

Ale no tak (inkognito)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

přeci blafuješ.To vyprávěj děckám před spaním. Nikdy nic z takové pitomé bajky nebude. Takové blbiny se ani nešetří. Prostě se to odkládá.
17.4. (39 dnů)
vlákno reagovat

Nováková M. (inkognito)

6 souhlasí, 1 nesouhlasí

Já budu volit komunisty, náš národ už je za těch 30 let rozežraný, všichni chtějí zubní pastu a toaletní papír třívrstvenný ! Maso na pultech každý den! Kdo to kdy kdysi viděl? Ať znovu zakusí bídu, tak jako v dnešním Rusku, pak je přejdou roupy. A velkozlodějům všechno znárodnit.
17.4. (39 dnů)
vlákno reagovat

Hi, hi, hi (inkognito)

4 souhlasí, 3 nesouhlasí

Prej i Ovčák si ucvrkne do trenclí když Becherovičovi naladí Alabamu.
17.4. (39 dnů)
vlákno reagovat

Karel IV (inkognito)

5 souhlasí, 3 nesouhlasí

Babiš, Stropnický, Pelikán, Jourová... a prakticky vše kam člověk v ANO sáhne, tak se nesplete. A tohle jsou lidé schopni volit. Problém je sice v "osobnostech" v ANO. Ale horší problém je v lidech, kteří jsou schopni volit chameleona Babiše, zásadního zastánce terorizmu NATA Stropnického atd. Dost přesvědčivý obraz o voličích ANO dávala zpráva o volbách v roce 2013 a kroužkování. Nejkroužkovanější zástupce ANO ve středních Čechách byl Babiš. Problém ale byl, že to byla shoda jmen, protože onen kroužkovaný Babiš byl jakýsi prodejce aut ve středních Čechach. ( boleslavsky.denik.cz/...6.html ). Kdo nevěří, ať si přečte. Stačí začít od textu: " Velkou podporu získal vítěz voleb v Průhonicích u Prahy, kde má bydliště šéf hnutí ANO Andrej Babiš....."
17.4. (39 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.