Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera byla jedna „aktivistka“ s červenou kartou šokována, že se na ni vrhali příznivci prezidenta. Zajímavé, že nebyla šokována, když její soukmenovci házeli vajíčka a vyřvávali v opačném gardu…

    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Filozof-Humaniste-siri-nenavist-Musite-dle-nich-nenavidet-Putina-Zemana-a-svou-vlast-a-milovat-Havla-a-migranty-Era-komunismu-nas-uchranila-pred-nekterymi-hruzami-Zapadu-436492
  • kluci makedonští jste jste pořádní frajeři! Všichni mudrují jak by a co by kdyby.Vy jste postavili stopku přivandrovalecké pakáži na hranici.A prostě dál to nejde.A hadráci se chtěli upalovat přelézat ..... a další triky.Nic neprošlo.A když bylo třeba nestřílelo se jen do vzduchu.Kdyby se tak konstruktivně stavěli všichni zejména šupáci v Řecku, bylo by tady polovic problémů.Jste nám a všem v EU vzorem.Protože tady se všude tlachá polemizuje a přivandrovalci se vnucují na kontinent po tisících.Vypudit je bude výrazně těžší, než je odhánět přímo od hranice.Takže držte se, lidi EU by vás klidně za nespolehlivé a líné řeky klidně vyměnili!
  • lojzo
    Podíváme li se do kterékoliv bývalé východní země,všude je to stejné!Politici si rozhazují peníze které vytvořili občané,vzali si do rukou všechnu moc rozhodování a obyčejní občané jsou utlačováni a ožebračováni zkorumpovanými politiky.Jen v české republice se odhaduje,že vlády od roku 1990 rozkradly 7-8 bilionů peněz v případě prodejů bank,fabrik,národního hospodářství,fondu národního majetku a dalších majetků,k tomu musíme přidat zradu nácka SOBOTKY,který se dostal jenom lží o církevní zlodějně,kterou tvrdil že nepovolí,ale jak se dostal do sedla,nechce se k církevnímu podvodu ba ani ke svému podvodu přihlásit.A nyní prohlašuje k národu,že nacisty z Německa potřebujeme.SOBOTKA se společně s vládou dopustil zrady na české republice a prakticky podepsal nový MNICHOV.Takové zrádce nemůžeme nechat vládnout českému národu a musí být všichni za zradu souzeni!
    • pan Klas vám pomůže jak z toho ven *3*
  • Buzerantskej mrdkohlt Semjon Gayínek je tak blbej a nepochopí, že si ho tady budu vodit jako kravajznu na trhu!!!

    Na mě nemá, chichichi!!! ANO JSEM BŮH, jak níže poznamenal teplouš Semjon!!!

    Takže zase za dva měsíce. pa pa
    • dearputin.com je pasé, založím stránky dearBTW.com, jsi neodolatelný..
    • jsi bůh všech naklikávačů, obrovský respekt *5*
    • jsi mistr, klaním se před tebou zlej trolle, jsi kovaný zemanovec, chtěla bych mít s tebou malého Miloše *14*
  • *14* mám ráda makedonské komunisty, jsou takoví snědí *14*
    • zlej trolle -56 bodů, já to tak nemyslela, jsem jenom tvá, tvá Nataša, to byl vtip s těma makedoncama *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit