Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem majitel jednoho z hotelů a s tímto fenoménem se setkáváme celkem často Naštěstí mám dobrého dodavatele na hotelové vybavení, takže to provoz hotelu nikdy nenarušilo, ale lidi by si to opravdu mohli odpustit.

  • ... hlavně, že se takoví trapáci naváželi do Klause za jeho slavné pero, které by měl hostitel s noblesou automaticky věnovat každému prezidentovi :)))
    • Emeritní prezident ptofesor Klaus není vinen - trpí zřejmě skrytou kleptomanií.
      ---
      P.S.:
      Pero neukradl v Peru, ale v Chile ...
      https://s.ytimg.com/yts/swfbin/player-vfleO8JIu/watch_as3.swf
  • jen jestli to jsou skutečně Rusové, známe to, když se chytne mafián, ať je odkudkoliv, vždy je "ruskojazyčný", i když se třeba narodil v dávno samostatné zemi a v rusku nikdy nebyl...
  • Pokud je mi známo od nejútlejšího dětství, neslyšel jsem nikdy o Argentincích, že by kradli. Slyším-li "Rus, russkij", slyším pokračování::" Davaj časy, davaj žinku za mašinku"!
    A potom "Pero, zlaté pero - Václav Klaus v Peru", ."kuponová privatizace Václava Klause".
    A tak dál, a tak podobně - vždy v souvislosti s Václavem Klausem a jeho ODS...
  • Pokud je mi známo od nejútlejšího dětství, neslyšel jsem nikdy o Argentincích, že by kradli. Slyším-li "Rus, russkij", slyším pokračování::" Davaj časy, davaj žinku za mašinku"!
    A potom "Pero, zlaté pero - Václav Klaus v Peru", ."kuponová privatizace Václava Klause".
    A tak dál, a tak podobně - vždy v souvislosti s Václavem Klausem a jeho ODS...
    • no viíte, zkustě vy vložit dva stejné příspěvky... na to je patrně třeba sedět v redakci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit