Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když jsou chlapi šikovní, tak nepotřebují spoustu nářadí. Stačí jim to základní a šikovné ruce. Opačně to nejde. Manžel je taky hodně šikovný, ale nářadí a ochranných pomůcek má teda hodně. Dřív mi to přišlo zbytečné, že si pořád kupuje další a další nářadí, ale už mu do toho nemluvím. Jsou to jeho peníze, jeho bordel v dílně, tak ať si dělá, co chce :-D .

  • milacekpublika

    Stejně vždycky žasnu, jak v malé a v podstatě primitivní dílně, dokázali udělat to, co dokázali. :) Já mám taky dílnu, lakýrnickou a částečně dělám i truhlařinu. Ale té techniky, co tam mám, abych něco vytvořil. Holt jsme jako lidstvo zlenivěli. Kdybych neměl šroubový kompresor, tak už dneska ani nic nenastříkám. :) 

  • KIMCID
    Bez peněz a fanfár. První letadlo vzniklo v dílně na výrobu bicyklů.Tak to je s většinou vynálezů, vše pak ukáže až čas.
  • Na měsíci byl Neil Armstrong, Louis Armstrong mu k tomu mohl tak akorát, i když nádherně, zahrát na trubku...
    • *1* *1* *1* Tiscali = zaručeně odborné zprávy!!! *1* *1* *1*
      Lance Armstrong tam poprvé vyhrál Tour de Moon.
      • Zvu vás do redakce na pár služeb, ať si na vlastní kůži vyzkoušíte, jak snadno se dá přepsat, aniž by to svědčilo o znalostech dotyčného redaktora. Pak si hloupé generalizace o kvalitě webu odpustíte.
        • Jestliže nevím o čem píšu, raději nepíšu.
          • Psát musej a o všem, kde by vzali na chleba a dětem na Sunarku.
  • Ano síla vůle a odhodlání jednoho snílka bylo zase jednou silnější než skepticismus
    tzv. normálních lidí - prdících do rytmu doby: člověk nedokáže létat.
    Dnes se lidé smějí snahám kolonizovat vesmír. Pokud se lidstvo nezničí stane se však
    v budoucnu i tato utopi skutečností.

    Je to vzor pro všechny revolucionáře. Dokud jediný z vás drží prapor vzdoru
    není boj za svobodu ztracený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit