Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lidí je jak sra.ek a není důvod si v Anglii držet parazity z Polska, Maďarska i od nás.Anglie si ostatně poradila v daleko složitějších situacích.A s přehledem zvládla.Pokud vypere parazitující cigány, chamtivé a hrabivé poláky, jen si polepší.Otázka je kam se tato banda bude vracet? Takže kluci angličtí držíme palce, do Bruselu bylo třeba ukázat prostředníček.Na začátek.
    • Stejně tak se musí EUropa zbavit ruských parazitů a přivandrovalců.
      Všechny děcka ruských papalášů kteří studují a žijí v EU je třeba vyhnat bičem.
      Ať si táhnou do toho jejich prašivého zaostalého ruska.
      My tu ruské podlidi nechceme.
  • Zas to fašistovi Putinovi nevyšlo.
    • To víš že jó, Simone bukvičáku..hi..hi
      • Zase ti vadí Simona? Tak potom jsi teplouš jedině ty sám ruskej kriple BTW zlej trolle *1*
      • Fajn. +20 rubl.
  • fašisti z bruselu už vyhrožují,přesně tak jsem věděl,že to bude
    • Fašisti jsou v Mockbě
      • A to je kde?
        • V rici!
  • Všechno je v pořádku, to jenom fašisti z Kremlu tlápají nesmysly.
    • Simona nebo Simon, jedna a táž bukvice..beeee...beeeee
    • To se budeš divit, kolik mínusů ti brzy dá ruskofašistická ambasáda.
  • Simon bukvičák, vymrdanej paličák..hi..hi
    • A ty jsi Ruský kookot - co bude mít brzy na rozbité rudé držce pořádnej Votok. *2* *2*
      • Ty americká filcko, na tebe kejchnu a zlomim ti vaz..hi..hi
        • Zkus to ty Putinovsdký howno a do Ruska se vrátí tvoje mrtvola bez ustřelené hlavy.
  • Angláni si nas.ali do bot. Teď ještě přijdou o Scotland a Ireland a dokonce o London. A budou mít tu svou vysněnou splended isolation. *2*
    • Nepřijdou o nic. Naserou voličům tak jak to dělám já a zůstanou v EU
      • I to se může stát. Politici vysvětli venkovanům co je to EU a až pochopí proti čemu vlastně hlasovali, budou chtít hlasovat znovu a pro. *15*
    • si nech zdát o odtržení putinofile
      • Aha, místo odpovědi na mé otázky opravil svůj blábol. Asi přebral vodky, proto tak blábolil. *15*
      • Mám dvě otázky:
        1) O čem si mám nechat zdát.
        2) Co je to phtinofil.

        Děkuji za odpověď. *3*
  • Brusel nema co resit Londyn to uz je vyreseny! Spis by mel resit svoje problemy v prvni rade ekonomicke migranty, ktere si pozval a teroristicke vrazdy obcanu EU obvzlaste jejich duvody a priciny opet uzce navazane na spatnou migracni politiku! Zadna sebereflexe v Bruselu! Nadrazeni nabobove, to jim vubec ndeochazi, ze obcane EU, uz toho jejich velice spatneho vladnuti maji dost???
    • Ano. Londýn to má vyřešené. Udělá Londexit z GB a vstoupí do EU. *15* *2* *15* *2*
      • sni dál soudruhu
  • brusel diktát

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit