Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jednání Velké Británie s Evropskou unií o omezení dívek
    --------------------------------------------------------------------------------
    každý migrant by měl mít nárok maximálně na jednu dívku. Je třeba je vzít u huby. Když tady nebudou mít možnost více dívek, nepohrnou se sem....
  • Jo, jo, nejhorší jsou omezené dívky *7*

    Dál nemá smysl číst, stačí jen vidět toho hajzla Tuskojc a člověk jenom *11* a *11* a *11*

    *6*
  • Že by ti britští rasisté chtěli omezovat dívky migrantům? Vždyť musim přece může mít až 4 manželky. Ach jo Tiscali, Tiscali, přijměte už konečně nějakého redaktora, který ovládá češtinu alespoň na úrovni 7. třídy ZŠ.
  • Tak už ty "dívky" opravte nebo se do Británie rozjedou i čtenáři Tiscali, dokud ty dívky nejsou omezené *1* *1* *1*
  • "Mnohé unijní země mají problém s britským záměrem omezit určité typy sociálních dávek lidem, kteří do Británie přišli z jiných zemí EU. Původní plán Londýna předpokládal, že by na ně měli nárok jen ti, kdo v Británii pobývají alespoň čtyři roky. Takový postup ale jako diskriminační odmítla řada zemí včetně České republiky."
    .
    A mně se to naopak líbí a vidím v tom i logiku. Co je diskriminačního na to, že "svým" dám větší výhodu? To by měly zavést všechny země. I já jsem takový diskriminační hajzlík, že mě zajímají mnohem více moje děti, než ty cizí. Nevadilo mně, když si ty naše přivedli nějakou návštěvu, ale tím jsem tu návštěvu nepokládal automaticky za své děti se všemi výhodami, které jsem poskytoval svým.
  • "Jednání ...o omezení DÍVEK pro ekonomické migranty se zatím příliš nepohnulo"

    Takže migrantům budou i nadále přidělovat dívky? *2* *1* *1* *1*
  • Významné omezení sociálních dávek pro ty jezinky by znamenalo, že jich většina raději zůstane doma. A to, v rámci, plánovaného "polidštění Cromagonců Neandrtálci, není kýmsi chtěné, ba naopak. *16* *16* *16*
  • Jednání Velké Británie s Evropskou unií o omezení dívek pro ekonomické migranty se zatím příliš nepohnulo...Tiscali, skutečně jste si jisti v tom, když píšete.. o omezení dívek.., že nejde spíše o peníze na "sociálku", co jsou vlastně tímto kradeny občanům Evropy a tudíž i vám ? Nemyslíte snad doufám to, aby každý musulman dostával od daného státu "šljuchu" k pobavení, že ne ? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit