Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se něco takového jako je Tuhý mohlo stat policejním prezidentem.Byl neschopný už jako krajský a nevím,kdo jej dotlačil až na republikového
  • tak on nám Tomášek vlastně ukazuje směr a cestu! Naprosto každému je jasné že tento policejní komediant a balamutič se snažil především odstranit pana Šlachtu. Protože TEN dokázal přijít na kobylku těm největším zdejším sígrům. A tak nynější srandovní policii pod vedením tady to komedianta už nikdo nevěří. Tady ten se vyšňořuje medailemi, plaketami .... Tuhle jsem mezi nimi viděl i čestnou plaketu zahrádkářu z Bohumína, a "Vzorného Valcíře" z Vítkovic.
  • Tak složité vysvětlení nevysvětlitelného jsem dlouho nečetl,pane Břešťane.Všechny pro mne přístupné indicie naznačují,že bylo třeba "zabít" Šlachtu.Jeho ÚOOZ odkrývalo svinstva už neúnosně.Řekl bych až bolestivě pro určitou skupinu ve společnosti.Komu se zaprodáváte?Přidal jste další důvod,proč volit Babiše.
  • Tak hlavně že máme ministerstvo propagandy. Které nám potvrdí nebo vyvrátí zprávu, pana prezidenta. Že se tu pohybuje muž ze severní afriky *7*
  • a jedeme dál močálem černým kolem bílých skal...
  • to to,ale dalo vymyslet fakta,bravo
  • Zdecimovaná policie a o to tady šlo.Ministři jeden větší odborník než druhý.Potom se nedivme,že zákon je pro ty nejchudší,na které platí a ostatní jsou vysmátí.
  • Válka policajtů...
  • k úniku informací! Jasně že si policajti okolo tady Tomáša Tuhého dělají co chtějí. Je to česká klasika. Nižší složky PČR pracují na plné pecky. Výsledky předloží smečce darebáků na vedení. A vedení rozhodne co je správné.Na takovou policii se každý Vy.ere.Tak už je to tam trvale nastaveno. A Tuhý? Maximálně velitel na četnické stanici v Mukačevu. Maximálně!
    • Pane,jste o několik úrovní odhalování níž.To není rybník policajtů okolo maršála Tuhého,šimráte rybník vrcholné české politiky propojené se vším možným.Šlachta ho chtěl vypustit.Proto musel odejít.
  • https://www.novinky.cz/domaci/426089-eu-chce-mit-pod-kontrolou-i-vzduchovky-vsichni-majitele-budou-muset-na-policii.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit