Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen ať rejžujou dnes co to dá už jen pár let a penízkům z ropy můžete udělat pápá bude jí takovej přebytek že ještě za 1,-Kč za barel budete rádi ono tý ropy na výrobu plastů atd. nenjni zas tolik potřeba jasně nějakou ještě udáte, snad vám to bude stačit na velblouda...
  • Rusáci by pochcípali hlady, kdyby ropa stála 30 dolarů,jsou na ropě a plynu bytostně závislí, tak se uskrovněme, zaplaťme benzín za 40 a dopřejme rusákům trochu vodky! Až ropa a plyn dojde, dojdou si pro jídlo a chlast k nám. Tak bacha.
  • utěrku na hlavu a na ni gumičku od zavařovačky a jsem šejk *15* a prostěradlo šik!!!
    I saudi se dočkají kudly do zad od usa a saudům to přeji.
  • Benzín by klidně mohl být třeba i pod 20 korun za litr, ale to by stát nesměl přehánět se zdaněním každého litru a nadnárodní petrochemické monopoly ustoupit od vzájemných kartelových dohod, diktujících zde nadsazenou společnou cenovou politiku a umožnit férovou konkurenci.
    • a eet pokladnicka benzin opet zdrazi! na to nezapomen!!!
  • Agent KGB Putin z praxe v DDR a soudruh šejk z písečných dun,když by je nepodpořili civilizované státy,tak by si nekupovali ferarari jaguari z garáží vraků z Nizozemí za horentní sumy,jenže v Nizozemí jsou bomby v autech a ne na kříkdlech ruských a merických stíhaček,ti prodražují ropu na neuvěřitelné biliony na zbraně hromadného ničení civilizace lidstva .
    Takže češi by měli být jako Nizozemci a dělat auta na bomby plynové a dovážet auta z Nizozemí a ne od mafianů z Italie a podplácet celníky a kupovat si zámky u Hugona a haly vVlárských strojíren.
    Pan Sultán nebo šejk nech jezdí na velbloudu a řeší raději zavlažování z odsolování moře nežli hnus pouští a diktatura Islamu zahalených žen o které se bojí že jsou tak škaredé,žeby jim tam nikdo necestoval z zahraničí .
    čao nemám auto vaši ropu nechci zničila mně jedno auto co jsem měl Fiat UNo zamrzla a zničil se motor OPrava v Vídni není laciná ani odtažení to vy sultáni ani velký agent KGB soudruh Putin Brežněva asi neví,do cara má daleko carskou rodinu i všechny inteligenty postříleli jako zajíce nahonu.
    Doufám že jsem vás patřičně rozčílil OK
    Čao inspektor Antonio Salvét Monte Karpaty *10*
    • Mě jsi nerozčíli. Ani nemůžeš, těmi tvými nesmysly. Přímo lituji tvé (ne)vzdělání, které skončilo někte v páté třídě ZŠ.
  • Všichni jsou vyšší než ten zakrslý Putilín.
    • každý vietnamec má větší ocas jak ty ....i tvoji starou uspokojí líp *15*
      • Ty, busíku, nemáš ocas žádný,co?
    • Zakrslý ???? - no a co je na tom divného skřet je prostě skřet! Prostě a jednoduše - trakové ustřelené rusácké kecky.
      A naši předci vždy říkali - čím má takový zakrslo srdce blíž k prd..li, tím podlejší, kříváčtější, panovatější - a to na toho komoušfurera platí 100%
      • Děkuji za informaci o moudrosti našich předků. Já to znám pod názvem "napoleonský komplex". Ti zakrslíci od Napoleona, přes Hitlera, Mussoliniho... mají povahu podlou, křivou, panovačnou, touhu ovládat druhé a rozhodovat o nich. Nevím, jestli ta povaha je způsobena tou malou postavou a z ní vyplývající komplex pocitu méněcennosti nebo má obojí společný původ v psychopatii způsobené nějakým hormonálním či podobným nedostatkem. Znám lidi ze svého okolí, na které ta charakteristika také sedí.
        • ovšem nejvíce sedí na tebe zařazení mezi bezuzdné hlupáky kteří se musí vyjádřit naprosto ke všemu. Ty jsi takové obecní mudrlant. Též někdy mrkni co vypustíš z huby!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit