Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Svinař to je ,za komáru byl svinař a jako svinař odejde.Toho nebe nebo peklo neštve ,ten si udělal nebe už teď. *11*
  • Železný měl být vinař z Vinařic ale bohužel se opět prosadila česká demokracie a potažmo justice a policie.
    • Vinařice by mu opravdu slušely!
  • a všeobecně uznávaný loupežník.Obral američany před lety o jejich investici.Za mezinárodní prohranou arbitráž jsme zaplatili jako republika 10 mld! A tady loupežník se nám směje.Chtěl se vetnout do evropského parlamentu.Jezdil vesnici po vesnici a v hospodách kupoval lidem pivo aby jej volili.A tady - všeobecně uznávaná vtěrka je jako vinař?Si děláte srandu.
    • Máte absolutní pravdu. A když jsem napsal /pravda, trochu hrubě/, že nikdy vinařem nebude,
      že je to opět podvod a spekulace, tak mi to tiscali vyhodilo a na den zablokovalo. Kšeftoval s obrazy, nezákonně pašoval a ze všeho vyvázl, nepochopitelné.
  • Heleďte, Železný, kvůli vám jsem dostal včera od tiscali denní distanc,
    že jsem byl moc vulgární. Tak se vás zeptám slušně :
    kdy mně a každému občanu dáte 10 tisíc, o které jsme přišli
    kvůli vašemu prohranému soudu, za vaše popdvody ? *12* *12* *12*
  • te by měl sedět
  • nakradl si - odpočívá *3* *3* *3*
    • Myslím si, že by jsme měli nechat důchodce s mladou ženou v klldu dožít. Čas nikdo nevrátí zpět., stejně jako miliardy do státní kasy nikdo nepřinese. !To všechno odnés čas" zpívá V. Matuška v jedné ze svých písní.
      • ano, ať v klidu dožije, ale v kriminále, kam patří
  • Největšími lháři v těchto zemích byli VH, VK, VŽ KG!
  • To je tak, když se zmněni profese: NOVINAŘ -> VINAŘ
  • To si děláte už fakt legraci. Vzor úspěšného podnikatele v ČR = zloděj a gauner. Stejně jako tenhle!
  • Jeden z našich největších podvodníků. který už měl dávno sedět v chládku - ale kradl v milionech a tak se mu nic nestalo... Tak to u nás chodí...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit