Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicolles
    Já se mám velice dobře. Jsem spokojena a do Česka přijíždím jako do rovnocenné zemé. Ani nevíte, jak dobře si tu žijete,na to že jste žažili komunismus. Ostatní země co to prožily jsou na tom o poznání hůře. A to vím, protože cestuji pracovne po celé evropě. O Rusku, rozvojové to zemi raději pomlčím.
    • Musíš napsat, že jezdíš kund.vně po celé Evropě. To je skutečná realita. *1*
      • nicolles
        A kvůli takovým dementům jako jsi ty, putnoide, se já po matce Češka, do Česka nikdy nevrátím, i když vím, že takových imbecilů, jako jsi ty, je zde minimum.
        • To je dobře, že se nevracíš. Roznášej svůj svrab jinde po Evropě. *1*
  • mun.go
    Tak Češi jsou možná se životem spokojení. Bohužel na Moravě je podíl chudých oblastí větší než v Čechách (severní i jižní Morava) - i když severní Čechy a Karlovarsko si nestojí taky zrovna nejlépe.
    P.S.
    Ten ilustrační obrázek je dobrý. Pivo dělá v oku pěnu, která zastře většinu starostí.
    • nicolles
      Lžeš Komunisto! Mám na Moravě desítky příbuzných, velice ráda tam jezdím, ale takovou dementovinu jsem tam nikdy neslyšela. Mluv (piš) laskavě za sebe a svoji rodinu. Morava je bohatý úrodný kraj a ty tady plácáš takové bolševické krávoviny...
    • Lžeš, komunisto! Žiju na Moravě a ty lžeš! Lžeš jak každej komunista! A jstydím se, že taková prasata žijou tady s náma!
      • Hmm, to jsem nepsal já, ty hnusný zloději.
      • mun.go
        Vy jste Čech?
        • nicolles
          Navíc, na Moravě (jižní) mají komunisti absolutní smůlu.
        • nicolles
          Píše, že žije na Moravě. Kolik roků musí žít tedy na Moravě, aby byl podle vás Morávák?
  • Nejhůř v histori národa Českého bylo za komunimu!
  • My tady v Rusku se nemáme jako vy. Proto za 40 000 rublů lžeme a lžeme a lžeme a lžeme a ....
    • A lhát budeš, nebo tě nechám odprásknout, jak spoustu jiných!
  • Už nikdy fronty na banány! Smrt komunismu!
  • Kam se poděli ti obhájci minulého teroristického režimu? Lidé jasně řekli, kam komunismus patří!
  • Nikdy u nás nebylo lépe. Pamatuje na tu bídu za komunismu?
  • Flákačům bolševickým vyhovoval minulý režim. Za prásknutí slušného člověka byla odměna. Čím větší darebák, tím se měl za bolševika líp!
  • Hmm, asi nová metoda vymejvání mozku. Budou do nás pořád hučet, že jsme spokojení, až si to některé ovce začnou myslet. *1* *15*
    • Psali v Haló capinách?
      • Vyliž si. *1*
  • Když jsem do syta najezený, tak také na chvilku zapomenu a jsem spokojený. Ale sotva si odpočinu a vyjdu ven, tak vidím tu naší zdevastovanou zemi pravičáky, církvemi a kulaky a divím se, že ještě zde vychází nad touto republikou Slunce.
    Ať žije demokracie a svoboda, ať žije jediná slušná demokratická strana - KSČM !
    Kdyby tu před časem nevládli komunisté, tak buržousti český národ vyhubili nebo by museli pracovat v lágrech nebo jako otroci pro jejich imperialistické cíle, jako to v současnosti. Vymřeli bychom hlady, protože dosud je co jíst zásluhou komunistů
    • Jak předčasem. Oni tu vládnou ještě furt. PoblijKlenoty na hradě, Ranzdorf v EuroHujerParlamentu...... atd atd...
      Já to vždycky říkal že ta revoluce byla moc sametová. Samé ohledy na otrokáře s KSČ aby jim nikdo neskřivil vlas a oni vesele kradou, lžou a vraždí do dnešních dnů.
      • ...a kolotočář Stanley vyřvává pořád nesmysly, jak to má ve zvyku z pouti, když láká děti na ty svoje "atrakce". *1* *1*
        • Děda pod Rakouskem Uherskem sice se na Pijavě naučil Italsky ve škole německy a česky ale celý život jen dřel od rána do večera. Ve finále mu jeho celozivotní úspory s platu pošťáka znárodnil komouš sotva vykopal základy na rodinný domek.
          Táta nic jiného než komanče a ruskou okupaci nezažil. Byl jednou v 68 na jeden den na lodičce v benátkách a týden na dovči v bulharsku. Jinak taky jen dřina od rána do noci prej za lepší zítřky ale ve skutečnosti se měli líp jen soudruzi co nad ním drželi karabáč a psali kádrové posudky.

          No ve srovnání s nima se mám fakt královsky.... Pravda lecos mne štve .... Ale co. Nejsem děcko abych musel mít každou hračku co se blýskne v krámě... Prostě to porsche dneska nechci a zlodějíčky pohrdám. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit