Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je tam špatný číslo účtu 44665522/0800 ,koukám že autor článku to po sobě není schopnej ani zkontrolovat :-(
  • Proč nemá státní pohřeb šofér, kterého zabijí na silnici, proč na něj nejsou Sbírky ? Oba vydělávají dle svého uvážení. Jen risiko řidiče je podstatně vyšší
    • Tři z těch vojáků byli právě řidiči...ale tím se netrap a běž si hrát na písek, kluku.
      • navíc byli elitní střelci......... takže řidič-to byl vedlejšák těch žoldáků, troubo:-)
        • Byli to řidiči. To, že byli výborní střelci, je normální součást, stejně jako mnoho dalších dovedností typických pro elitní vojáky-výsadkáře. Co tam máš dál? *1*
          • jen mně přišlo úsměvné, jak jsi chtěl vzbudit větší lítost s argumentem, že to byli "jen řidiči"
            kolik ti platí za tu klaku co tu předvádíš? nebo jsi pouze "písmenkový žoldák"? *1* *1* *1* *3*
            ps. taliban pravděpodobně slaví dvojnásob, pokud zneškodnili 5 elitních vojáků -výsadkářů imperialistické, dobyvačné hordy armádních žoldáků a ne jen pár řidičů.....to jistě mají radost *1* *1* *1*
            co máš dál ted ty, , ? mátoho *3*
  • Nikdo je tam neposílal. nemuseli tam jet. Viděli jen prachy a taky museli počítat, že tam jako okupační vojáci můžou zařvat.

    necitím lítost.
    • No a co jako?
      • Babka vždy říkala :vysraný dva razy tratí.
  • Nejvíc sme poslali mi komunisti protože to myslíme upřímně. Aji naší soudruzi z Al Kajdy neco poslaly. Čest!
  • A nyní z jinéhou soudku, ze soudku zábavy: Chci se podělit o zážitek, který mě doslova šokoval při návštěvě města Mostu. Most je znám tím, že je tam hodně Romů a také velká nezaměstnanost.Comě tak šokovalo, byla jízda tramvají.Jelikož se moc nevyznám v kupovaní lístků, tak jsem si omylem koupila lístek pro dítě.V tramvaji jela romská mládež, která se moc slušně nechovala a dávala hodně nahlas najevo, co jsou zač.V tom nastoupila kontrola jízdenek a všechny cestující, kromě romské mládeže kontrolovala. Když jsem předložila svůj lístek /to jsem ještě nevěděla, že je pro děti/, tak mě paní kontrolorka upozornila na malou cenu za lístek .Byla ale ohleduplná a dovolila mi dokoupit další lístek .Když paní kontrolorka chtěla vystou pit, tak jsem na ní zavolala a co ti mladí, ty nekontrolujete? Paní odpověděla, že Romové v Mostě mohou jezdit zadarmo. Když jsem vystoupila o kousek dál, už ta samá omladina seděla na lavičce a popíjela pivo a kouřila.Tak na to mají a na jízdenky ne? Večer jsem musela použít taxíka, byla jsem na setkání několika přátel. Taxikář se se mnou dal
    do řeči a řekl mi znovu zajímavou věc, co mě šokovala, totiž že jednou do měsíce můžou Romové jezdit taxíkem zadarmo, město to za ně zaplatí. Dále mají permanentky do lázní také zadarmo a když kupují pračku nebo lednici, tak to mají také zadarmo. No zadarmo ne, platí to město. A pak že se mají špatně. Je mi 65 let a co si nezaplatím, to nemám. Cely život jsem
    pracovala, odváděla daně, ale mě nikdo nic zadarmo nedá. Město Most musí být hodně bohaté, když tak může platit a nic od nich nepožaduje a oni se jen smějí. Píši to jen proto, abych se podělila o tenhle zážitek. Důchodkyně V.
    • Přeci v tomto státě máme rovnoprávnost. Všude to slyšímAZ
    • Mnohonickový žvanile, dneska jsi už dokonce rodu ženského? A tečka k tomu? O tom důchodovém věku nepochybuji, kdo jiný, než "důchodci" mají čas na "diskuse od rána do večera". *1*
      • Á, pan obecní šašek se ozval
        • Máš pravdu, "důchodkyně tečka" perlí.
  • Čo rieka to potok, čo žoldák to kokkot.......
    • Víš, docela by mě zajímalo kolik by v tomto konfliktu zemřelo vojáků základní služby - kdyby ještě byla - s jejich úrovní výcviku. Ale bojím se jenom tipovat, abych netipoval málo.
      Btw - tomu, co Ti visí mezi nohama, říkáš žoldák a platíš ho v zahraniční měně? *2* *2* *2*
      • pokud je mírový stav tak voják zákl sl. neopustí své území proto počet mrtvívh bude -O-
      • A mě zajmá jak safari armáda zdrhne, jak tu přijde ruská armáda ! *1* *1* *1* *1*
        To budou normální lidé bojovat s vidlemi?? *1* *1* *1*
        Na nic armáda nemá peníze,ale cesty kolem světa nezatrhne !! *16* *16* *16* *16*
  • Toto je velmi pekna akce SOLIDARITY od slusnych lidi!!! Samozrejme je jasne ze neprispel ani jeden LEVICAK nebo DUCHODCE -ti by si nechali koleno vrtat pro par DROBNYCH!!! *11*
    • nemáš to lehký,blbe
    • KAK tebja zavut:-)
    • a já pořád, proč máš Jaroslave, mokro v botách, když prší......
    • Níže psal podobný labil, že byla tato akce dobrovolná, zatímco daně na tyto "humanitární akce" ne. Tak drž hubu nebo přes ni dostaneš primitive!
  • Stálé zdraví vespolek. Tady je potřeba si ujasnit spoustu věcí:
    a) v roce 2005 odešli z armády poslední vojáci základní služby a politici se rozhodli, že budeme budovat profesionální armádu
    b) o vstupu do NATO taky nerozhodli vojáci sami o sobě, ale příslušná politická garnitura
    c) z členství v NATO nám vyplývají různé závazky - mj. vyslání humanitární pomoci a vojenské nemocnice do Iráku, peace- keeping a peace-building operace v bývalé Jugoslávii, Kosovu, teď v Mali, západní Sahaře, ochrana rekonstrukčního týmu a strážní a patrolovací služba v Afghanistánu - o těch závazcích tady nerozhodují sami vojáci, ale politici
    d) o počtech lidí, složení jednotek taky nerozhodují vojáci a velení armády, ale poslanci
    e) vojáci dodávají jen ten "kanónfutr", to maso do válečného mlýnku, že tam jdou, to je každého osobní věc - že jsou za to zaplaceni, to je snad normální, každý z nás bere plat a když v zahraničí, tak i diety či příplatky a nevěřím tomu, že by jste neradi dělali v zahraničí za větší peníze. Proč tam jsou.... to je polemické, ale hezky to řekl Václav Marhoul - proti teroristům je potřeba bojovat včas a na jejich územi - anebo si někdo myslíte, že by bylo lepší chodit do mešity v Brně či Praze a poslouchat muezína na minaretu v Olomouci a dodržovat muslimská pravidla a podřídit se právu šaria?
    Zemřelo 5 lidí, kteří plnili své úkoly v zahraniční misi - je to tragedie pro zemi, pro jejich rodiny a jejich kolegy a jsem moc rád, že se u toho tentokrát politici nehádali jak báby na trhu a nepředhazovali si, kdo za to může.
    • Souhlas, Ámosi.
    • O.K. Ale nemuselo být kolem toho takové divadlo, přehnaného patosu a nemístné glorifikace.. Prostě zaměstnanci armády utrpěli na pracovišti se zvýšeným rizikem pracovní úraz se smrtelnými následky. Nic víc.
    • NATO je zločinecká organizace a ten kdo nás tam bez nás zavlekl by mel být roztrhán psy!
  • Opět perlíš.
    Mnohonickový schizofrenický žvanil, shodnými názory, ve svém živlu. *1*
    • Bla bla bla sasku
      • Velmi intelektuálně pojatý příspěvek, jen si zapomněl, komu a proč byl určen, že? Nevadí, takže vyčůrat a spát.
        • Nijak ovšem nevybočuje z těch výblitku co zde píšeš ty, labilní trotle
          • Už jsem uvedl, že k pitomostem a k páté cenové se nevyjadřuji.
    • a nějaké argumentíčky by byly???? nebo jsi jen prázdný sud co tak silně duní?????
      /asi ten sud, že???? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Tohle jsem ti už popisoval mnohokrát. Takže netrolluj.
  • Přehledný seznam všech amerických válečných zločinů, teroru a válek
    http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

    toto je povinná četba pro americké řiťolezce !!!!!!!! *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit