Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No abychom na tu změnu škaredě a nenávratně nedoplatili. Obsah některých příspěvků, jejich ujetí od tématu a stupeň hulvátství a primitivismu už na některé změny poukazují.
  • Nejblbější na světě je teplouš Semjon Gayínek!!!





    YEAH !!!
  • Nejinteligentnější na světě je náš vůdce Putin!
    Nejsem kremelskej troll!
  • prasata dostala do žlabu, tak zavládla skvělá nálada? Ještě opíchat tu svoji mamu, co?
  • ... žádnej chudák se mi nevyrovná, jsem v tomto jednička :)))
  • ... jsem ohromně uchvácen, jak neskutečně primitivní hlupák se mi chce zoufale vyrovnat :)))
  • ... jsem kouzelný primitivní chudák, ´odemně´ je toho důkazem :)))
  • Koukám jak je tady "zapitomečkováno". Kdy už toho magora zavřou na psychiatrické oddělení.
    • ... schází ti tam parťák, že, jsi tak primitivní, že ti nikdy nedojde, že jsme dva, ubožáku :)))
      • Ano, jste tu dva bijci pitomečků, jeden je cvok a druhému se divím, že si dal takový magorský nick. Nebo je to je to schizofrenik s rozdvojením osobnosti diskutující sám se sebou?
        • ... o diskutování sám se sebou máš veliké zkušenosti primitive :)))
  • ... už jsem odešel, nebudete zde muset dále snášet moji debilitu :)))
    • ... rozumím, jsi kouzelný chudák, který sem narozdíl odemně dokonale patří, užívej si to :)))
  • Teplouš Semjon Gayínek začíná o5 měnit nicky a bojovat se skriptem, máme se nač těšit, bude zase za pitomce!!!





    CHICHICHÍÍÍÍÍÍ !!!
    • ... jenom hlupáci jako ty, kteří zde dřepí pořád, se mají na co těšit, užij si to, trosko :)))
      • ... odcházím, jsem výborný reklamní návrhář :)))
        • ... dám ti přátelskou radu: hraješ si na ikváče, ale stačí to pouze na špínu, uteč, blbe :)))
          • ... psychicky jsem v řiti :)))
            • ... já né, mám skvělou náladu, nikdy nepochopíš, že čur*ka děláš ze sebe, nulo :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit